Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem w zwiazku.

Jestem juz 1.5 roku w zwiazku z cudowna dziewczyna. Odpowiada mi pod wzgledem zarowno fizycznym jak i charakteru. Jedyny problem to brak seksu. Jestesmy juz doroslymi, dojrzalymi, osiemnastka ladnych pare lat temu skonczona. Moja partnerka jest dziewica i twierdzi ze nadal nie jest gotowa i boi sie tego ze zajdzie w ciaze. Bardzo ja szanuje lecz mnie juz roznosi od srodka. Nie chce z nia zrywac bo uwazam ze to kobieta mojego zycia jednak juz naprawde odczuwam ze przez ten brak seksu obrywa moje zdrowie psychiczne, czuje sie malo meski, mam obnizone poczucie wlasnej wartosci itd. Jak zaczynam ten temat, zeby na spokojnie o tym porozmawiać to ona odnosi wrazenie ze wywieram na nia presje. Zastanawiam sie w czym jest problem, twierdzi ze nie jest aseksualna. Jak macie jakis pomysl jak to rozwiazac, co moze byc przyczyną albo jak z nia mam o tym rozmawiać to chetnie przyjmę kazda rade bo ja juz sam nie wiem co mam robić.

#zwiazki #rozowepaski #niebeiskiepaski #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6135970f6ffb19000ae1bb9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli boi się, że zajdzie w ciążę, to być może ma w ogóle jakieś fałszywe wyobrażenia na temat seksu i potrzebuje edukacji z tego zakresu. Polecam na IG konto @kasia_coztymseksem. Dziewczyna edukuje o seksie i ma też własną aplikację z całym modułem "Pierwszy raz". Czasem strach wynika z niewiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)