Wpis z mikrobloga

trwa właśnie ama z Marcinem Chmielowskim. Z opisu wygląda, że to solidny inwestor i prawdziwy wolnościowiec. A tu się okazuje, że ledwo wyciąga 2 tys złotych...chyba mamy odpowiedź na pytanie czy lepiej być uczniem praktyki czy mistrzem teorii...

#tyleprzegrac #korwin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba zarabiać miliony żeby być zwolennikiem sprawiedliwości i wolności?


@wysuszony: z tego co sam napisał i to czym się chwali to działa w fundacji przedsiębiorczości....zarabiając 2 tys zł osiąga się przedsiębiorczość na poziomie Mietka żula spod sklepu...

Czy trzeba zarabiać miliony? Niekoniecznie, ale warto mieć lepsze doświadczenie niż praca w przetwórstwie ryb.
  • Odpowiedz
@wysuszony @vealheim dziwi mnie tylko dwulicowość wykopu. Gdybym dodał AMA: przedsiębiorca i napisał, że zarabiam 2 tys złotych to w 5 sekund byłbym zakopany. Dodatkowo zobaczcie pytanie o zarobkach - każdy kto się wykręca jest z miejsca zaminusowany vel m_b tutaj co ciekawe pytający dostał dużo minusów....włażenie w dupę i tyle.
  • Odpowiedz
@tomaszek00:

trwa właśnie ama z Marcinem Chmielowskim. Z opisu wygląda, że to solidny inwestor i prawdziwy wolnościowiec. A tu się okazuje, że ledwo wyciąga 2 tys złotych...chyba mamy odpowiedź na pytanie czy lepiej być uczniem praktyki czy mistrzem teorii...


Zabawne, bo powielasz logiczne "fallacje" samego Chmielowskiego (z jego AMA), który stwierdził że X się nie nadaje jako partia, bo nie ma kadr
  • Odpowiedz
a gdzie twierdzi, ze zna sie na handlu? prosze o cytat


@spluczka: podałeś przykład, więc i ja odpowiedziałem cytatem. Gość zajmuje się przedsiębiorczością i żyje z edukacji społeczeństwa o przedsiębiorczości. Jego doświadczenie - sprzątacz w szpitalu i fileciarz ryb na Alasce. Nosz k---a...
  • Odpowiedz