Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cocieboliczyaztak: powiem Ci, że mnie Albania nie zachwyca jakoś. Skrajna bieda, wszędzie brud i śmieci, brak płatności kartą, mało bankomatów, brak dachów na domach, a fury same Mercedesy najdroższe, ale ogólnie jest bardzo tanio i ludzie bardzo sympatyczni. Za to w Czarnogórze jest jak w bajce, najpiękniejszy kraj w jakim byłem ale ceny w kotorze jednak nie dla Polaka biedaka jeśli chodzi o lokale, za to w Albanii czuje się jak
Pobierz M.....u - @cocieboliczyaztak: powiem Ci, że mnie Albania nie zachwyca jakoś. Skrajna ...
źródło: comment_16309362721rLwnLJBJDPkGWYyNoAEfS.jpg
@MisiuMisiu mnie mega do gustu przypadło sarande. Rzeczywiście w wielu miejscach brud ale dla mnie najważniejsze to było to że Albania nie wygląda jak UE. W UE każdy kraj taki sma, nudy podczas podróżowania, natomiast w Albanii ronda na środku autostrady, krowy na szczycie góry na drodze, stragany przy autostradzie, koleś na rowerze wodnym który wiózł nas na inną wyspę w Kamil, targi rybne przy samej drodze w górach. Jak dla mnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cebulix: nie wiem co mam Ci napisać. Czasami z miasta do miasta jest elegancka droga, a czasami takie dziury, że poszło plastikowe nadkole w Mercedesie Vito. Ja bym niskim autem nie jechał, a już na pewno nie po Albanii. No i są bardzo ostre zakręty ze wzniesieniem gdzie można się zawiesić. Czarnogóra jeszcze spoko, w Chorwacji nie byłem.