Wpis z mikrobloga

Dajcie Julce więcej, bo po socjologii bida, a dziewczyna mądra, wykształcona, do bólu szczehra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

~2/3 humanistów i artystów (xD) - k0biety
~82% przedszkolanek i nauczycielek - k0biety
~71% nauki społeczne i dziennikarstwo - k0biety
~71% - nauki przyrodnicze, czysta matma - k0biety
~42% - technika, przemysł, budownictwo - k0biety
~84% - Technologie teleinformacyjne - 84% mężczyzn xD

AAAAA TY CHORY INTZELU JAK ŚMIESZ!!!! WYKSZTAŁCONA JULKA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ NIŻ JAKIŚ SPAWACZ!!!

#p0lka #nieczekam107lat #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw
swiety_spokoj - Dajcie Julce więcej, bo po socjologii bida, a dziewczyna mądra, wyksz...

źródło: comment_1630933271TlBlvIbfpQJMRBuzQ71vaS.jpg

Pobierz
  • 22
@rales: No ja podobnie, z matmy ledwo 34% wyciągnąłem, z fizyki (z wyjątkiem astronomii) i infy też byłem cienki, dlatego też w ogóle nie poszedłem na studia. Ja jestem dobry z historii, geografii i szeroko rozumianej sztuki, nie mam logicznego, ścisłego umysłu, jestem typem humanisty-artysty, a dla chłopa to chyba straszny przegryw.
@rales: Ja bym też poszedł, ale moja tragedia polega na tym, że to co mnie najbardziej interesuje (architektura) zawiera mnóstwo matematyki, a inne bardzo interesujące mnie dziedziny (historia i geografia) są kompletnymi gównokierunkami, po których nie ma pracy. Chętnie bym poszedł na studia, ale niestety - na porządne, ścisłe kierunki się nie nadaję, a humanistyczne są gówno warte (zwłaszcza jak się nie ma również zdolności do języków). Jakiemu pracodawcy przyda się
@rales: posiadając fobię społeczną? Kurde, to jest moje przekleństwo, posiadam sporą wiedzę na różne tematy, ale to jest w 100% wiedza totalnie bezużyteczna i nieprzydatna do kompletnie niczego. A historia jest właśnie najgorsza - komu oprócz nauczycieli historii przydaje się w życiu jakakolwiek wiedza historyczna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@swiety_spokoj: wykształcenie xD znam goscia, co kupuje domy, mieszkania i rozbija sie mercedesami z salonu, a skonczyl gimnazjum, do tego siedział xD ja mam wyzsze i jestem na garnuszku mamusi xD wiem, ze jestem zjebem, ale akurat tym przykładem chce pokazac ile wykształcenie jest warte. Albo jestes zjebem, albo nie. Cos jak alfa szmaci, beta placi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciachostko: może i tak, ale chodzi mi o przewartościowanie wykształcenia. Ja wielu ludzi nie znam, ale co najmniej jeszcze jednego takiego znam i mowie tylko o najblizszym kręgu. Do biznesu nie trzeba wyksztalcenia.