Wpis z mikrobloga

Taki mój protrip na mikro poprawki szpachlowe przed malowaniem np ostatniej warstwy. Zdarza się, że coś się jeszcze zauważy. Akryl szpachlowy, ja najczęściej używam soudala. Wyciskasz sobie trochę na pacę, dodajesz odrobinę farby, którą malujesz, mieszasz to drugą packą i wychodzi ci fajna szpachla o dobrej konsystencji. Może komuś się przyda.
#remontujzwykopem
R.....5 - Taki mój protrip na mikro poprawki szpachlowe przed malowaniem np ostatniej...

źródło: comment_1630925728VPT30h4yyxxivN0IRrN2ap.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Rafalski45: ej dobra a jak mialem soudala "sciany i sufity" zamiast "tynki gipsowe" i polożyłem to na tynki gipsowe to #!$%@?łem?
I drugie, jak będę akrylował szczeliny pomiędzy zabudową stałą a pomalowaną szafą to który brać?
  • Odpowiedz
@Hylfnur: szpachlowy jest najlepszy, szybko schnie nie pęka przy malowaniu na nim farba. Jest co prawda mniej elastyczny od zwykłego, ale powiem ci szczerze, że nie robi to różnicy, bo akryl i tak jak odłazi, to od jednej krawędzi, a nie pęka w środku łączenia. Akurat soudal ściany sufity o którym piszesz jest bardzo kiepski i przy grubej warstwie występuje to wspomniane pękanie na nim farby. Jak chcesz zwykły, to już
  • Odpowiedz
@Rafalski45: Hej :-) Dwa pytania mam do Boba Budowniczego ;-)

1. Czym zrobić cztery dziury w kafelkach pod prysznicem? Zmieniam baterię i mocowanie tej rury na prysznic (góra-dół) zapewne będzie inne w nowej. Jakiś sylikon specjalny do tego jest?

2. Polecasz jakąś markę baterii prysznicowych? Takich klasycznych - bez termostatu.
  • Odpowiedz