Wpis z mikrobloga

Ciężko mi z myślą ze ex jest gdzieś niedaleko. Ze tyle nas łączyło a teraz bez słowa jakbyśmy się nie znali. Alkohol ani nic nie zabija uczuć a jedynie tłumi. Mam ochotę chlać, krzyczeć o tym ze to nic nie było warte, wyjść gdzieś a z drugiej strony zamknąć się i nie myśleć..
Nie chce więcej o tobie myśleć!! A z drugiej strony chce cię mieć blisko, ciekawe czy w takich osobach dalej pojawiają się uczucia, czy znikły a moze ich nigdy nie było
#depresja #zwiazki #alkoholizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 13
  • Odpowiedz
@ty8eu6ebrdbsxx: a Tobie by przeszło po kilku latach związku? Jak mieszkaliśmy razem i w ogóle. To nie jest takie proste, już z reszta dużo czasu minęło a dalej nie przechodzi tylko coraz bardziej chce być bliżej a ta osoba zapewne ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@ty8eu6ebrdbsxx: znalazłeś sobie kogos bo ja nie potrafię się przełamać, jest to dla mnie dziwne, mam wszystkie nawyki ex i nawet jak grubo się kłóciliśmy to i tak oboje zawsze mówiliśmy ze damy radę i nagle jeblo coś i nie wiem czy to duma czy co ale nie daje już rady. Nie dość ze odcinka totalna od świata i znajomych to teraz jakieś lęki mi weszły na banię, nawet nie
  • Odpowiedz
@Boomka: Nie znalazłem, tzn. jestem silnie aspołecznym typem co nie ułatwia. Z byłą to było tak że sama przylazła. Powiedziała, "podobasz mi się, masz kogoś?" I tak się zaczęło więc mało prawdopodobne by znowu tak się wydarzyło. :) Z czasem samo przeszło, jak teraz ją mijam już nawet o niej nie myślę. No ale brakuje, bardziej kogoś niż jej konkretnie. Więc może znajdź sobie kogoś. Tak przynajmniej na jakiś czas
  • Odpowiedz
@Boomka masz nauczkę by nie budować życia tylko na jeden osobie i związku. Ważni są znajomi, przyjaciele, jakieś hobby czy praca, która daje Ci radość. Bo jak budujesz z kims relacje latami i nagle się zawala to nie masz dokąd uciec, nie masz czym sobie głowy zająć i rozmyślasz o rzeczach bolesnych, wspominasz chwile z nią itd. Bez sensu. Trzeba odkleić plaster od razu i zacząć żyć swoim życiem. Zacznij nawet
  • Odpowiedz