Wpis z mikrobloga

Gorąco polecam każdemu najnowszy numer "Uważam Rze" i raport Jerzego Jachowicza o tym jak w III RP urządzili się byli SB-cy.

Nazwiska, funkcje, firmy.

Generalnie potwierdza się teza, że okrągłostołowy bękart powstał po to aby komuniści mogli uwłaszczyć się na majątku publicznym, a następnie za pomocą swoich wpływów osiągnęli ekonomiczną dominację.

2.90 zł w przypadku zakupu to bardzo dobra inwestycja, jak komuś żal niech przeczyta w Empiku.

Pozdro
  • 27
@gav: Chyba nikt już nie wierzy w "pokojową transformacje". Trzeba być głupim albo ślepym, aby nadal się na to nabierać.

Nikt kto ma jakąkolwiek wiedze na ten temat nie wierzy.

Problem w tym, że jesteśmy w znacznej części społeczeństwem ignorantów, a w dodatku bardzo mało osób czyta (gazety, prasę, internet).

Wiedzę czerpiemy z TV i z filmów, a tam przedstawiana jest laurka o wielkim Lechu Wałęsie i Tadeuszu Mazowieckim.

Nikt nie
@gav: w takim razie plus dla ciebie. nie zapominaj tylko, że w demokracji ta cała reszta, której nawet nie znasz w końcu po ciebie przyjdzie.
@cameel: "To my, świadomi, stanowimy mały procent. Dlatego każdy z nas ma obowiązek głosić prawdę. Musimy być misjonarzami którzy otwierają oczy innym" - stary, Świebodzin twój!
@jodynaa: bo co? bo użył słowa "misjonarze", które ma konotacje religijne? i kto tu ma jakąś obsesję? przeżuj to i zobacz co miał do powiedzenia, a nie czepiaj się jakichś słówek.
@gav: Może ja jestem w trochę innym środowisku, moi znajomi nie mają złudzeń.

W takim razie masz duże szczęście.

Myślałeś o jakiejś samoorganizacji?

Ja niestety w środowisku swoich znajomych jestem samotnym wilkiem, nie mam swojej watahy (którą jodyny i inni miłośnicy SBków pewnie najchętniej chcieliby dorżnąć).

Kilka świadomych, zaangażowanych i zorganizowanych osób jest w stanie wykonać wiele pożytecznej pracy.
@cameel: Chłopie, najpierw sam przestań być ignorantem. Zanim zmienisz świat, zmień siebie, bo naprawdę jak czytam Twoje ostatnie dyskusje na wykopie, to aż mi kursor sam na minusa najeżdża...
@cyklista: :)

Ostatnio przestałem zważać na konwenanse, jodyna nawet nie protestuje, więc się pewnie utożsamia.

Świata nie zmienię, on się sam bardzo mocno zmienia.

Żyjemy w ciekawych czasach (nie wiem, czy znasz tę chińską, czy perską klątwę).
Nie ma dla mnie śmieszniejszego widoku niż najbardziej zaślepiony leming wyzywający innych od lemingów i ludzący się, że to on jest tym jedynym doinformowanym, którego świętą misją jest naprostować innych na jego jedyne sluszne poglądy.....
@Ryu: `Nigdy nie miałem, ani nie mam ambicji nawracać kogokolwiek kto nie wykazuje odrobiny chęci dyskusji.

Nie ma natomiast dyskusji co do faktów.

Jak ktoś nie zauważa dominacji ekonomicznej i medialnej środowisk wywodzących się z komunistycznych służb, nie zna ich źródeł, albo w ogóle neguje fakty dotyczące okrągłego stołu i nocnej zmiany, to ja mogę go co najwyżej o tym powiadomić, jak nie wierzy, a nie sprawdzi, albo co gorsza, jak