Wpis z mikrobloga

Gorąco polecam każdemu najnowszy numer "Uważam Rze" i raport Jerzego Jachowicza o tym jak w III RP urządzili się byli SB-cy.

Nazwiska, funkcje, firmy.

Generalnie potwierdza się teza, że okrągłostołowy bękart powstał po to aby komuniści mogli uwłaszczyć się na majątku publicznym, a następnie za pomocą swoich wpływów osiągnęli ekonomiczną dominację.

2.90 zł w przypadku zakupu to bardzo dobra inwestycja, jak komuś żal niech przeczyta w Empiku.

Pozdro
  • 27
@cameel: Chyba pierwszy raz się skuszę na tę gazetę po twojej rekomendacji, bo po przeczytaniu "Michnikowszczyzny" Ziemkiewicza zacząłem się bardziej interesować tym tematem. Myślę, że z tą ignorancją o której piszesz to prawda, z drugiej strony przez te kilkanaście lat media wykonały "świetną" robotę i każdy, kto porusza ten temat jest z automatu szufladkowany jako oszołom wierzący w teorie spiskowe dziejów. Chociaż ta "teoria spiskowa" choćby nie wiem jak się starali
@gav: Niestety, ignorancja o której pisałem powoduje, że dany delikwent nawet w obliczu faktów zaprzecza i się wyzłośliwia.

Poczytaj komenty ignorantów w znalezisku które zrobili specjalnie dla mnie.

Pocieszne to jest, ale być może choć jeden z nich na własną rękę zacznie kiedyś szperać w necie i dozna dysonansu poznawczego.
@Orteus: każdy, kto porusza ten temat jest z automatu szufladkowany jako oszołom wierzący w teorie spiskowe dziejów

Dokładnie!

Jeśli już kupisz, to polecam także tekst Bronisława Wildsteina właśnie o argumencie "teorii spisku", który jest używany aby zamykać niewygodne dyskusje.

Pozdro
@cameel: Cały problem w tym, buraczku, że takie "spiski" to normalna istniejąca od zarania dziejów kolej rzeczy. Władza nigdy nie jest transparentna, zawsze istniały intrygi, wpływy, szare eminencje i tego się nie wyeliminuje. Problemem waszej pisowskiej świty jest to, że wy naiwnie wierzycie, że wszystkie wasze niepowodzenia (a faktem jest że pis skupia przede wszystkim życiowych przegrańców) są winą "układu". Naiwnie sądzicie, że jeżeli to "wasi" dojdą do władzy, będą w
@Matkasiedziztylu: Nie jestem żadnym pisowcem pajacyku. Uroiłeś coś sobie. Za "buraczka" dostajesz ostrzeżenie. Jeszcze jedno i dostaniesz zakaz wjazdu na tego mikrobloga.

Nie znamy się na tyle, żeby się tu fraternizować.Na takie teksty w swoją stronę pozwalam tu tylko @Ryu, bo go lubię (nie wiem czemu)

Cały twój wywodzik oparty jest na błędnym założeniu, jakobym twierdził, że PiS jest jedyną alternatywą dla rządów matoła.

Równie dobrą i ciekawą alternatywą jest