Wpis z mikrobloga

  • 0
@NightWing szczerze to nie pamiętam żeby był to znikający w oka mgnieniu zapach. Miałem próbkę 1 ml. Takie niby nic specjalnego to dla mnie było ale jednocześnie ładnie bardzo pachniało i powtarzałem sobie że na jesień kupię.
  • 0
@NightWing dziś rano o 8 strzeliłem 6 psikow: za uszami (2) zgięcie łokcia (2) i nadgarstki (2). Czulem dosyć długo w pracy (choć delikatnie) wciąż czuję przy skórze z bliska - ale to już miks zapachu mojej skóry i perfum. Projekcja jest niewielka, raczej poniżej średniej.
  • 0
@NightWing po przeciwległej stronie łokci na zgięciu stawu łokciowego od wewnątrz, z mojego doświadczenia ja najwięcej czuję jak kończyny Górne sobie spsikam porządnie, tak za kolanami też czasem próbuję letniaczkami, ale nie wiem czy to daje jakiś efekt.
  • 1
@NightWing Ale żeby też była jasność - trwałość przekroczyła moje oczekiwania, zapach jest bardzo ładny, ładnie układa się na mnie przynajmniej. Projekcja mogłaby być trochę większa, ale też nie spodziewałem się większej, miałem próbkę jakiś czas temu. Dla bardziej wyrobionych nosów pewnie będzie to zapach nudny i prosty, a ja się cieszę że go kupiłem i mi się podoba. Cena 1.2 zł / ml jest adekwatna.