Wpis z mikrobloga

@Desstiny: W sumie nie pomyślałem, żeby na wykopie zapytać czy ktoś się nie wybiera. Ogólnie udana impreza? Widzę, że rozmach jest. Ja to zaczynałem lata temu od Pionków w Gliwicach, jeśli chodzi o imprezy planszowkowe. Przez lata też sale z planszowkami prowadziłem na konwentach mangowych. A teraz kurde jedynie z rodzicami gram (fajnie, że złapali lata temu zajawkę) bo jakoś się ludzie posypali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AvantaR: udana impreza - jak najbardziej. W sobotę było mnóstwo osób, a dzisiaj troszkę luźniej, spokojniej. Myślę, że względem poprzedniej edycji istnieje wielka szansa, że rekord zostanie pobity. ;) W sumie kiedyś z niebieskim też się umówiliśmy we Wrocławiu z innymi, nieznajomymi wykopkami na event planszowkowy. Bylo fajnie, także jak najbardziej spróbuj następnym razem. Widziałam, że odnośnie planszowek w spodku pojawiło się kilka wpisów, więc może następnym razem ktoś by się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_pajonk: oczywiście, że jest po co! Na miejscu jest wypożyczalnia - w ramach biletu możesz zagrać w udostępnione gry przez organizatora. W swojej biblioteczce mieli około 600 tytułów. U wydawców również można zagrać w gry, które są przed premierą lub w te, które są świeżo po. ;) Także nic nie trzeba kupować.
@AvantaR: Szkoda, że na wykopie nie zagadałeś. Bo ja byłem z jednym kumplem i tak w sumie żałuje, że nie udało mi się jakiś wykopków jednak znaleźć do grania w 4 i więcej osób ;)
Ale to już na przyszłość będę wiedział o!
@AvantaR: Ludzie generalnie jakoś przez lockdowny się rozleniwili i wolą w domu siedzieć, też grywaliśmy w planszówki ze znajomymi, czy jakieś piwko gdzieś, a tera lipa. Akurat teraz termin nie zgrał się bo w tym samym terminie Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa i wygrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)