Wpis z mikrobloga

@MallaCzarna: to nie byl sen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zachod ustrzelilas, zazdro ()
BTW ostatnio w ogole zrezygnowalem z wpisu, bo nie chcialy sie zdjecia wgrac :l
@3t3r: Haha, w takim razie dobrze, że dodałam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
To akurat było jak się zatrzymałam w Oban, siedziałam na schodach z nogami prawie w wodzie :D
Nie dziwię się wcale, nie dość, że można dodać tylko jedno na post to jeszcze zajmuje to wieki. Mam nadzieję że jeszcze spróbujesz, lubię twoja włochatą modelkę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@3t3r: Mam to samo, teraz jakoś więcej patrzę w chmury niż kilka lat temu.
O nie mogę!() Jaki jęzor! i to dla mnie, zrobiliście mi dzieńʘʘ
Jakbym ją dostała w swoje ręce to by została zagłaskana:P
@MallaCzarna: jesli nie mialas jeszcze osobiscie stycznosci z samoyedem to te psy potrafia Ciebie "zaglaskac" :)
Jakbys byla w okolicy to Yuki bardzo chetnie sie da poglaskac w okolicznym parku jest swego rodzaju lokalna celebrytka xD
Btw wlasnie kupilem swoj pierwszy aparta to jak ogarne powinny byc lepszej jakosci zdjecia z Yuki w roli glownej ( )
@3t3r: Niestety poza kilkoma zaczepkami na ulicy nie miałam większej szansy na czułości :c
Jednak nie spotkałam jeszcze psa, który by mnie nie polubił, nawet te co "on nie daje się głaskać obcym" :D

Na pewno warto zainwestować w sprzęt przy takiej gwieździe, nie mogę się doczekać na wasze nowe sesje ()

Gdybym tylko wiedziała, który to park, pic rel:
+ gazeta, dla dopełnienia
MallaCzarna - @3t3r: Niestety poza kilkoma zaczepkami na ulicy nie miałam większej sz...

źródło: comment_16308714869Tfq7GmYdSdCAkmjCPQGtn.jpg

Pobierz