Wpis z mikrobloga

Nieautoryzowana biografia jednej z bardziej szkodliwych prawoskrętnych miernot. Pracę magisterską obronił na 3+ (do tej pory nie można jej znaleźć). Z aplikacja prokuratorska mial spore problemy. Zdal ja za drugim razem w Katowicach, bo w Krakowie byl za wysoki poziom. Wielokrotnie skompromitowany, np przy próbie ekstradycji biznesmena Mazura (sędzia z usa wniosek wręcz wyśmiał) Do tego niedouczona persona uważa się za nieomylną i ma ciągotki do pouczania profesorów prawa..
#ksiazki #pis #prawo #polktyka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
robert5502 - Nieautoryzowana biografia jednej z bardziej szkodliwych prawoskrętnych m...

źródło: comment_1630844664szDXew3JZckbmauwDlhzcH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@robert5502: @SlepyBazant: To po prostu był zawsze niedouczony parweniusz, który łączył deficyty intelektualne z nieskrępowaną miłością własną, co wywołało u niego paranoiczne przekonanie, że te prawnicze elity się po prostu na niego uwzięły, bo przecież to niemożliwe, by tak wybitnej myśli prawniczej nie doceniono.
Mamy oto człowieka małego, zawistnego, z masą kompleksów, nadszarpniętym poczuciem swojej wartości, a przy tym pozbawionego jakiegokolwiek wstydu, kręgosłupa moralnego, totalnie zdeprawowanego oraz mściwego i podstępnego,
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Ja nie wiem, na jakich zasadach ten obwieś bronił swojej pracy magisterskiej, natomiast u mnie rzeczywiście wyglądało to tak, że było jedno pytanie z zakresu "programu studiów", jedno z programu seminarium i jedno z pracy magisterskiej.
W komisji byli mój promotor, moja recenzentka i wicedziekan, który ogólnie był ekspertem od prawa administracyjnego, więc tylko tam siedział i gapił się jak sroka w kość, gdy gadaliśmy o rzeczach, które były dlań
  • Odpowiedz