Wpis z mikrobloga

#polityka #jachira #neuropa #uchodzcy

#4konserwy i #konfederacja zawsze pytają, a uleczy uchodźców przyjąłeś? No to Jachira przyjęła. Jak dla mnie jest ona największym zaskoczeniem tej kadencji, miałem ja za kompletna kosmitów, a jako jedna z niewielu na opozycji, która stoi za swoim słowem i nie idzie na skróty. Czy to w sprawie głosowań o pensje czy innych działań.
Pobierz miki4ever - #polityka #jachira #neuropa #uchodzcy 

#4konserwy i #konfederacja zawsze...
źródło: comment_1630838447CzbQ7Yi3cLWryCc4iovMWK.jpg
  • 33
Wow przyjęła na kilka dni podczas gdy tych ludzi będzie trzeba utrzymywać z naszych podatków przez lata xD


@Drakii: Seba, ale niektórzy nie sa jak twoi starzy i pójda do pracy zamiast leciec na zasiłkach.
Myślisz że Afgańczycy wśród których połowa to analfabecie


@Drakii: Ci co do nas docierają to albo byli współpracownicy wojsk koalicji, albo ludzie którzy w trzecim świecie zarobili po 10k dolarów na osobę by opłacić przemyt do Europy. Zdecydowanie nie będa analfabetami.

Zresztą, z kim ja rozmawiam, z jakimś gówniarzem z 10k dziury - pojedziesz na wycieczkę szkolną z parafii z dofinansowaniem z MOPS to zobaczysz, że masa drobnych biznesów (sklepów z
@Filipterka25: Ci na granicy nawet angielskiego nie znają trzeba im tłumacza przyprowadzać więc tacy wykształceni to nie są po za tym 10k to przesada przemytnicy Białoruscy biorą dużo mniej. Legalni imigranci muszą udowodnić swoje kwalifikacje zawodowe ci nielegalni nie. Gdyby ci nielegalni byli tacy dobrze wykształceni i bogaci jak piszesz to nie musieliby korzystać z usług przemytników tylko legalnie by się mogli do nas dostać.
przemytnicy Białoruscy


@Drakii: *białoruscy

Legalni imigranci muszą udowodnić swoje kwalifikacje zawodowe ci nielegalni nie.


@Drakii: Brak przecinka.

Legalni imigranci muszą udowodnić swoje kwalifikacje zawodowe ci nielegalni nie.


@Drakii: xD

Nie misiu, nie masz pojęcia o polskich wizach, ani o prawie do azylu.
byli współpracownicy wojsk koalicji,


@Filipterka25: Współpracowników zabrał wywiad samolotami, zresztą jeśli chodzi o PL to była niewielka liczba współpracowników. To równie dobrze mogą być byli pracownicy rządu afgańskiego znanego jako jeden z najbardziej skorumpowanych lub żołnierze, którzy bez wypłacanego żołdu dorabiali się na lokalnej ludności, źródła arabskie mówią też o zbrodniach i talibowie na nich polują dla zemsty.
Pojęcia to raczej ty nie masz bo prawa pobytu w Polsce nigdy by nie dostał analfabeta nieznający ani polskiego ani angielskiego.


@Drakii: Kolega wskaże ten przepis, który uniemożliwia przyznanie azylu lub ochrony uzupełniającej analfabecie.
Co jest złego w ludziach z mniejszych miejscowości?


@miki4ever: Z samego faktu że są z małej to nic, ale często idzie to w parze z nieznajomością realiów realnego świata.

Współpracowników zabrał wywiad samolotami, zresztą jeśli chodzi o PL to była niewielka liczba współpracowników


@djtartini1: Relokowani z innych krajów mogą być współpracownikami innych niż Polska państw. Albo ichnymi tajniakami pod przykrywką, któż wie?

Sorry, ale mnie to mocno śmieszy że nasz