Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1359
Rozpoczęliśmy dzisiaj prace ziemne. Humus zdjęty i podłoże przygotowane do prac geodezyjnych.
Nie zanudzałbym jednak taką informacją gdybym nie chciał przy okazji poinformować, że w czwartek będzie kolejna rozprawa o służebność. Trzeba będzie zabrać do sądu dziennik budowy żeby pokazać, że się nieco pozmieniało od ostatniego spotkania. Jeśli Wysoki Sąd z nami nie mirkuje, to jeszcze nie wie ;).
#sluzebnoscwolfika
whitewolfik - Rozpoczęliśmy dzisiaj prace ziemne. Humus zdjęty i podłoże przygotowane...

źródło: comment_1630765876jDCQQHlo9291sDBotXFf8Q.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@whitewolfik: O, czyli można coś postawić 1.5m od granicy? Bo chciałem tak garaż postawić, ale nie mam pewności czy można, muszę z jakimś architektem pogadać chyba.
  • Odpowiedz
  • 55
@whitewolfik ten sąsiad to jakiś niepełnosprawny jest, że nie potrafi porozmawiać z Tobą jak człowiek i jakoś się dogadać? Z tego co wyczytałem to #!$%@?ł na początku, bo myślał że przykombinuje, ale przyjść z flaszką, przeprosić i coś razem ustalić? Kwestia, że nie da się już na tym etapie z Tobą dogadać poza udziałem gminy, czy ten sąsiad jest takim skończonym dzbanem, że tylko przez sąd wszystko zalatwia?
  • Odpowiedz
@grey09: Ja też nie wierzyłem, że ludzie mogą tak robić ale ostatnio widziałem dwie podobne sytuacje, sąsiad ewidentnie racji nie ma, ale nie popuści. Nawet był zdolny przesuwać znaki graniczne ustawione przez geodetę, to jest karalne. Po prostu nie ogarniesz tego rozumem i #!$%@?.
  • Odpowiedz