Wpis z mikrobloga

Ogólnie to po kolejnym dniu szkoły mogę stwierdzić kilka rzeczy, mianowicie:

Przegryw stał się oficjalnie przegrywem i już otwarcie nawet spokojne różowe się z niego śmieją, a te bardziej otwarte go wyzywają za bycie brzydkim, ogólnie to już it's over dla tego chłopa w tej klasie.

Kolejna rzecz to to, że dziewczyny stają się coraz "milsze", śmieją się z moich żartów oraz no widać, że mają ochotę na dalszy kontakt.

Role osób w klasie wyrazie się utwierdzają i jest tak jak napisałem w jednym z wcześniejszych wpisów:
Przywódcy
Normiki wyższe
Normiki niższe
Przegryw mniejszy
Przegryw

Do zobaczenia w poniedziałek.

#przegryw #szkola #codzienneopowiesciszkolne <- obserwuj tag po więcej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ivall: śmiały się z tego jak się zachowuje i to otwarcie przy nim to zaraz z wyglądu też będzie, a najgorsze to że ma brata bliźniaka, który ma jakieś 195cm wzrostu do tego uczy się jak geniusz i jest takim w sumie chadem
  • Odpowiedz
@ckgjdg: no to współczuję szkoły/klasy, u mnie w techbazie wszyscy się szanujemy i jest gituwa, widać liceum (albo może to dlatego, że katolickie nw) poziom niżej jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ckgjdg: tylko p---y i pedały chodzą do liceum. Przepisuj się najszybciej jak się da do zawodówki najlepiej na jakiś metal. Będziesz miał samych chłopów w klasie, nie będzie nauki, zarobisz pieniądze nauczysz się fachu, nie będzie babskiego p---------a jakiegoś obgadywania itp, chłopaki cie nauczą jak p----------c szlugi małolatom same plusy zastanów się
  • Odpowiedz
@ckgjdg: no to gratuluje w takim razie, żaden prawilniak nie p---------a e papierosów tak robią tylko cioty bez honoru. P------------e szlugów od małolatów polega na wyciąganiu paczek za "palarnie". Gdybyś był w zawodówce szybko byś wyłapał na zęby
  • Odpowiedz