Wpis z mikrobloga

@kodishu: Powiem że mam Lenovo A820, A830, ma za słabą rozdzielczość przy 5 calach - jest taka sama jak w moim.

@znikajacypunkt: Robią tak (mi i koledze tak przyszło) że piszą: paczka jako "gift", wartość $18 i np. odtwarzacz mp3.
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: też mialem brać v987, tyle że od ebe.

jednak po przekalkulowaniu - słabszy ekran (gdzie miałem w ręce 1280px i 920px) - nie widzę różnicy, a bateria może dłużej pożyje.

a patrząc na zdjęcia z aparatu doszedłem do wniąsku że takie mi wystarczą.

a jednak to jest różnica 700zł a 400zł to w sumie 2 w cenie jednego :>
  • Odpowiedz
@Pawkrol: Też mam A820, właściwie to żona, dla siebie teraz chciałem coś kupić. Trzymałeś w ręku A830 i miałeś możliwość porównać, czy tylko tak powtarzasz opinię po kimś?
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: wiesz, nawet miałem kasę na v987 i już prawie kliknąłem kup. znajoma mnie zatrzymała i powiedziała że to nie logiczne, bo tu wydam 400 a różnicy w sumie widać nie bedzie, a to zawsze mniejsza strata jak się coś skopci czy coś.
  • Odpowiedz
@kodishu: Niestety nie miałem A830 w ręku, jednak to prosta kalkulacja i możliwość porównania innych telefonów przy takich rozdzielczościach daje do myślenia. Bo gdy masz 540 x 960 px przy 4,5 cala to jest to 245 pkt na cal. Przy 5 calach maleje to do 220. Nie jest to tak kolosalna różnica, ale jednak przy dokładnym wpatrzeniu się widać pikselki. Btw. 5 cali trochę duży telefonik :D
  • Odpowiedz