Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie mam szanse dostać się na politechnikę białostocką bez matmy rozszerzonej? Maturę dopiero będę pisał, z rozszerzeń na pewno biorę informatykę (z której spodziewam się 70-80%) z którą nie mam problemów. Z angielskiego przewiduje około 90% z podstawy i jakieś 70% z rozszerzenia.

#politechnikabialostocka #matura #studbaza #studia #techbaza #bialystok #podlasie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6130b5d1a61d42000b80c0af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
Parę lat temu na PB był limit miejsc 250-300, potem to zmienili na 150, potem wrócili to większych poborów przynajmniej na Informatyce. Nie miałem zaskakujących wyników ale przy takich wynikach dostaniesz się bez problemu
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz nastawić się, że matematyki to będzie równie dużo co informatyki. Jak to jedyny kierunek, na którym się widzisz to prawdopodobnie warto pójść. Tylko nie zaskocz się, jak więcej czasu będziesz poświęcał na matmę, aby jej się nauczyć i zdać niż na infe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: najprawdopodobniej dostałbyś się w rekrutacji uzupełniającej. Pytanie jakie dziedziny informatyki cię interesują. Głównie nacisk kładziony jest na programowanie, na późniejszych semestrach wchodzą bazy danych i sieci, ale odniosłem wrazenie (prywatna opinia), że po macoszemu traktuje się np sieci komputerowe, których było za mało