Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widze ze wsrod p0lakow zero empatii. Mala dziewczynka, uchodzca na granicy, spiaca w lesie a tutaj komentarze

"jak serio kogos takie zdjecia przyprawiaja o lzy to xD"
"oj czekają, oj jak się doczekać nie mogą żeby ktoś tam wykitował, wtedy to by się dopiero zaczęła kampania"
"oczywiście cały czas głupi motłoch wrzeszczy o "emaptii""

Eh p0lacy szybko zapominaja swoja historie tak od 1939 az do 2004. No coz, mam tylko nadzieje ze Rosja najedzie p0lske, nato i ue sie wypna i zamkna granice. A ja bede sobie popijac kawe na #emigracja i bede sie smial z wykopkow i ich dzieci co stoja zmarzniete na granicy do Niemiec.

#empatia #bekazpodludzi #imigranci #bialorus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61305a8da61d42000b80bfe7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
  • Odpowiedz
Przecież to co się dzieje na granicy to nic innego jak gra białorusko-rosyjska przeciwko Polsce i Zachodowi. Przypomnij sobie stanowisko Komisji Europejskiej i NATO w tej sprawie.


@WroTaMar: #!$%@?, typie, to, że jesteś przeciwko przyjmowaniu uchodźców nie znaczy wcale, że możesz podchodzić do ludzi wykorzystywanych w politycznych gierkach jak do robali. Bez emocji, bez współczucia. Fajnie się tak analizuje wszystko na chłodno, ale wbrew temu co powinno się zrobić w sytuacji
  • Odpowiedz
@Wink:

#!$%@?, typie, to, że jesteś przeciwko przyjmowaniu uchodźców nie znaczy wcale, że możesz podchodzić do ludzi wykorzystywanych w politycznych gierkach jak do robali. Bez emocji, bez współczucia. Fajnie się tak analizuje wszystko na chłodno


Jest całkowicie na odwrót. Fajnie to zawsze kierować się pięknymi uczuciami i robić co serce każe, bez względu na konsekwencje. Najfajniej to by było wypowiedzieć wojnę Białorusi, zaprowadzić tam porządek, a potem z rozpędu zaatakować Rosję,
  • Odpowiedz
OP: @pomywacz: Widze ze bardzo rzeczowy i racjonalny komentarz. /s

@WroTaMar: Gadasz jak Niemiec z RFNu przed 89 "Po drugie tu nie chodzi o te pieprzone 32 osoby, tylko o przyszłą lawinę!!! I tutaj chodzi o to, aby ta lawina był jak najmniejsza u polskich granic. " AAAAA ZALEJA NAS! ROZUMIESZ?! ZALEJA NAS CI POLACY, HELMUT! UCIEKAJ!

Wielka P0lska chrzecijanska. Wstydze sie byc p0lakiem

Ten komentarz został dodany przez
  • Odpowiedz
@angor86: Dalej nie rozumiesz #!$%@? xD JA się odnoszę tylko do komentarzy, które się smieją z ludzi na granicy, nie popieram żadnych akcji o których piszesz. No na boga, chłodna analiza to jedno, a zwyczajne ludzkie zachowania to drugie. Możesz być za niewpuszczaniem nikogo, nie podejmowaniem działań które mogą zaszkodzić Polsce w tej sytuacji, a jednocześnie współczuć ludziom, tak po prostu, ale to wykopków przerasta najwyraźniej.
  • Odpowiedz
@Wink:

JA się odnoszę tylko do komentarzy, które się smieją z ludzi na granicy


Odniosłeś się do konkretnego komentarza - napisanego przez @WroTaMar - który nigdzie w tym wątku nie śmiał się z ludzi na granicy - jedynie stwierdził prosty fakt, że (zacytowany przez ciebie kawałek):

Przecież to co się dzieje na granicy to nic innego jak gra białorusko-rosyjska przeciwko Polsce i Zachodowi. Przypomnij sobie stanowisko Komisji Europejskiej i NATO w
  • Odpowiedz
@angor86: Który to komentarz został napisany do posta właśnie o braku empatii wykopków. Od razu zaczęła się narracja "chcecie wpuszczać". Nie twórz chochoła, nie wrzucaj mi w usta słów których nie powiedziałem. Zresztą, po #!$%@? ja ci w ogóle odpisuję xD
  • Odpowiedz
@Wink: Protestuję! Nie jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców! Już dziś mogę się zacząć uczyć hiszpańskiego po to, aby przyjąć pod swój dach jakąś gorącą bezdzietną Wenezuelkę!
I to nie do mnie z argumentem o dehumanizacji, bo to ja właśnie kieruję się empatią i już w powyższych wpisach to wytłumaczyłem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Następny który odczuwa, a nie myśli...
  • Odpowiedz