Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widze ze wsrod p0lakow zero empatii. Mala dziewczynka, uchodzca na granicy, spiaca w lesie a tutaj komentarze

"jak serio kogos takie zdjecia przyprawiaja o lzy to xD"
"oj czekają, oj jak się doczekać nie mogą żeby ktoś tam wykitował, wtedy to by się dopiero zaczęła kampania"
"oczywiście cały czas głupi motłoch wrzeszczy o "emaptii""

Eh p0lacy szybko zapominaja swoja historie tak od 1939 az do 2004. No coz, mam tylko nadzieje ze Rosja najedzie p0lske, nato i ue sie wypna i zamkna granice. A ja bede sobie popijac kawe na #emigracja i bede sie smial z wykopkow i ich dzieci co stoja zmarzniete na granicy do Niemiec.

#empatia #bekazpodludzi #imigranci #bialorus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61305a8da61d42000b80bfe7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja prdl.
Powiedz mi, dlaczego ci ludzie po prostu nie pójdą do przejścia granicznego tam przekroczyć granicę? Albo dlaczego wolą trzeci tydzień siedzieć w krzakach zamiast udać się do Grodna, gdzie jest polski Konsulat i tam złożyć wniosek o wizę humanitarną?
Przecież to co się dzieje na granicy to nic innego jak gra białorusko-rosyjska przeciwko Polsce i Zachodowi. Przypomnij sobie stanowisko Komisji Europejskiej i NATO w tej sprawie.
Ale skoro
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

No coz, mam tylko nadzieje ze Rosja najedzie p0lske, nato i ue sie wypna i zamkna granice.


Nie masz żadnej rodziny lub znajomych w Polsce? Marzysz o tym, żeby cierpieli tylko po to by pokazać jak bardzo gardzisz swoimi - rzekomo - rodakami? Współczucie dla ludzi z daleka, ale żadne dla tych, wśród których się wychowałeś? Co z tobą jest nie tak?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli masz "empatie" to rozdaj cały swój majątek biednym dzieciom z innych kontynentów będących w tym samym a nawet gorszym stanie. Jeśli tego nie zrobisz to znaczy że myślisz o sobie a więc jesteś taki sam jak my "bez empatii". Prawda jest taka że sam po sobie ciśniesz.
  • Odpowiedz
Powiedz mi, dlaczego ci ludzie po prostu nie pójdą do przejścia granicznego tam przekroczyć granicę? Albo dlaczego wolą trzeci tydzień siedzieć w krzakach zamiast udać się do Grodna, gdzie jest polski Konsulat i tam złożyć wniosek o wizę humanitarną?


@WroTaMar: Dlatego, że im białoruscy pogranicznicy zagradzają drogę. Z karabinami.

Również dlatego, że to by im g... dało, bo Polska takie wnioski od kilku lat olewa. (Vide przykład uchodźców czeczeńskich).

Ile można
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie możemy ich wpuścić z bardzo prostego k*rewskiego powodu. Jak zrobimy wyjątek to potem będzie efekt kuli śniegowej. Dziś 30, za tydzień 300, a za miesiąc 3000 osób. Tyle, ile przyjdzie z bliskiego wchodu lub zostanie przywiezione przez Łukaszenkę. Rozumiesz? Ile razy można to powtarzać?
Absolutnie nie rozumiem, dlaczego chcesz wspierać reżim Łukaszenki. Masz z tego jakieś korzyści?
To jest klasyczny przykład, kiedy trzeba mniejsze dobro poświęcić na rzecz większego
  • Odpowiedz
@WroTaMar: Jezu, ty chyba jesteś botem. Odpowiadam na pytania, które zadałeś (widać nie były pytaniami, bo się nie odniosłeś do odpowiedzi) a ty mi wywalasz propagandowe slogany jeden po drugiem. Pleplepleple jak z karabinu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam takie same przemyślenia jak Ty Miras. Pomijając juz nawet kwestie humanitarne, można by na tym zrobić super PR i ukręcić łeb białoruskiej propagandzie (bo to nie problem wziąć grupę 30 osób, porządnie ich prześwietlić i nawet pokazowo odesłać lotem przyśpieszonym potencjalnego "gorącego ziemniaka".

Tyle, że p0lacy są od zawsze w trybie husarza, #!$%@?ą o niepodległości a kiedy przychodzi co do czego to nie wiedzą co z tą niepodległością i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiedz mi, dlaczego ci ludzie po prostu nie pójdą do przejścia granicznego tam przekroczyć granicę? Albo dlaczego wolą trzeci tydzień siedzieć w krzakach zamiast udać się do Grodna, gdzie jest polski Konsulat i tam złożyć wniosek o wizę humanitarną?


@WroTaMar: Dlatego, że im białoruscy pogranicznicy zagradzają drogę. Z karabinami.


Również dlatego, że to by im g... dało, bo Polska takie wnioski od kilku lat olewa. (Vide przykład uchodźców czeczeńskich).


Ile można
  • Odpowiedz
Ci ludzie regularnie tam są wymieniani.


@vin42: Nawet jeśli są wymieniani (tego nie wiem i ty też nie wiesz, bo opowieściom Straży Granicznej można wierzyć tyle co policji, czyli wcale, zresztą już ich na kłamstwach złapano), nie oznacza to, że mają jakąkolwiek swobodę ruchów. Obejrzyj sobie filmik, jak ich białoruscy pogranicznicy traktują. Zresztą wielu z nich ma ślady pobić.
  • Odpowiedz
@Andreth: I dlatego że białoruscy pogranicznicy zagradzają drogę, to my mamy nie chronić swoich granic, tak? Tam za jakiś czas może być i kilka tysięcy osób. I co wtedy zrobimy?
Sorry Winetou, ale my tych ludzi nie możemy wpuścić, bo damy wtedy jasny sygnał że jesteśmy bramą do Europy. A zdanie europejskich liderów, Komisji Europejskiej i NATO jest znane. I tym samym wiadomo, że jak zaczniemy wpuszczać, to nasze stosunki z
  • Odpowiedz
Sorry Winetou, ale my tych ludzi nie możemy wpuścić, bo damy wtedy jasny sygnał że jesteśmy bramą do Europy.


@WroTaMar: Ty chyba nie rozumiesz, co to znaczy "wpuścić" w tym kontekście i sobie wyobrażasz, że to znaczy powiedzieć "idźcie sobie gdzie chcecie". A to znaczy zatrzymać w ośrodku detencyjnym, prześwietlić i albo przyjąć wniosek i przewieść do ośrodka dla uchodźców, albo deportować.

No i tak "wpuściliśmy" ponad tysiąc osób w ostatnich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Andreth:

opowieściom Straży Granicznej można wierzyć tyle co policji


Tak, tak, sratatata, zdezawuuj wszystkich od razu, którzy nie idą po twojej kremlowskiej linii...

nie oznacza to, że mają jakąkolwiek swobodę ruchów. Obejrzyj sobie filmik, jak ich białoruscy pogranicznicy traktują


A co nas to obchodzi???? Oni są na terenie Białorusi człowieku. Polska wysłała tam pomoc której Białoruś odmówiła.
  • Odpowiedz
@Andreth: Ja prdl po raz kolejny.
Po pierwsze. Te 1000 osób to współpracownicy i ich rodziny, plus osoby o których przylot poprosiły nas inne kraje. I tam te osoby trafią.
Po drugie tu nie chodzi o te pieprzone 32 osoby, tylko o przyszłą lawinę!!! I tutaj chodzi o to, aby ta lawina był jak najmniejsza u polskich granic. A takie działania, jak nie przyjmowanie tych koczowników ją potencjalnie zmniejszają. A ponadto
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Andreth:

Obejrzyj sobie filmik, jak ich białoruscy pogranicznicy traktują


Przyjęcie ich nie byłoby rozwiązaniem tego problemu, a wręcz przeciwnie. Ogarnęłoby to dziecko z podstawówki.
  • Odpowiedz
Jezeli kiedys ktos spyta mnie o definicje tepej pi$dy, to pokazujac wpisy pewnej bordo rozowej z wykopu bede mniec znakomity przyklad...
  • Odpowiedz
@emissary: Ja właśnie przeglądając wpisy i znaleziska w tym temacie w ostatnich dniach miałem wątpliwą przyjemność natrafiać na jej komentarze.
I szczerze się zastanawiałem czy to trolling/prowokacja, odpłatna aktywność czy może po prostu głupota / przynależność do grupy pożytecznych idiotów.
  • Odpowiedz