Wpis z mikrobloga

Drugi wpis pod tagiem #ustrip2021, będzie krótki, bo z pokładu samolotu :) Na razie wszystko idzie zgodnie z planem, udało się wyjść na 3h do centrum Amsterdamu, dzielnica czerwonych latarnii plus kilka innych miejscówek odhaczone, nawet znalazłem czas na odpalenie drona, wrzucę w komentarzach jakieś zdjęcie z niego po wylądowaniu w Mexico City (planowo za ok. 4h). Teraz jedynie co to chciałem pochwalić linie #klm, zarówno na lot do Warszawy jak i późniejszy dostałem darmowy upgrade do premium economy - wystarczyło zagadać stewardessę po tym jak wszyscy wsiedli na pokład i zostało kilka wolnych miejsc. Dodatkowo - pierwsza godzina internetu na pokładzie jest gratis (przy czym umożliwia jedynie wymianę tekstowych wiadomości na komunikatorach), za dostęp do pełnej prędkości na czas całego lotu trzeba zapłacić 18 euro. Wg mnie warto, bo transfer wygląda tak https://streamable.com/2aed8f . To wszystko z pokładu samolotu wysoko nad powierzchnią Kanady, zdjęcie gdzie akurat jestem jest w załączniku :)

Z większych i wartych odnotowania wydatków - 3150 MXN (w przeliczeniu ok. 600 pln) zapłaciliśmy za 3-dniowy nocleg w hotelu w centrum Mexico City, cena jest bez śniadań, za te będzie dopłata na miejscu, podejrzewam, że zamkniemy się w 150 pln na 2 osoby. A hotel musiałem zarezerwować, by na granicy za 4h pokazać, że mam gdzie mieszkać :)

Wyrwanie się na chwilę z lotniska do centrum #amsterdam kosztowało nas ok. 300 pln, przy czym w tej kwocie zawiera się bilet w dwie strony dla dwóch osób z lotniska na stację centralną oraz lunch w jednej z klikatycznych restauracji).

Na ten moment tyle, lecimy dalej :)

#podrozujzwykopem #podroze
nalogowiec - Drugi wpis pod tagiem #ustrip2021, będzie krótki, bo z pokładu samolotu ...

źródło: comment_1630612899gASIx6VVoInGJ3jJGL3Kgf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz