Wpis z mikrobloga

  • 74
@cppguy no a o co chodzi w tej tradycji? Ja miałem ślub, było przywitanie chlebem i solą ale nie było jakiś takich dziwnych akcji, żeby coś wybierać.
  • Odpowiedz
@midget: no wlasnie o to chodzi, ze para mloda ma sie pozywic chlebem i wodka, a nikt z tej czworki szympansow chyba nie wiedzial o co chodzi xDD
  • Odpowiedz
  • 41
@cppguy ten kanał jak na szybko przejrzałem to wogole kopalnia złota. I najlepsze, każdy filmik musi zawierać słowo HIT ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
@cppguy: o ile zakład, że Pan młody z kimś się #!$%@?ł tego pięknego wieczoru jak trochę wypił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cppguy: dla nas to 5 sekund beki ale te zaślubiny nie zwiastują niczego dobrego. Koleś nie potrafi radzić sobie ze stresem i agresja (może kwestia wychowania albo po prostu spięcia się w takim dniu). Jeśli z tego związku będzie jakieś dziecko to już ma przejechane po całości.
  • Odpowiedz
A ona powinna odpowiedzieć, że chce chleb, sól i pana młodego, żeby pracował na niego.


@kayleigh1507: To też w sumie jest jedna z kombinacji, zapewne zależna od regionu. Jest też i odpowiedź, że wybiera pana młodego, a chleba i soli dorobią się powoli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak w takiej podstawowej wersji rodzice mówią "witamy was chlebem i solą, aby nigdy wam ani chleba ani soli
  • Odpowiedz