Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem, ale ja to chyba należę do tych spod pechowej gwiazdy.

Doładowałam dziś kartę miejską miesięczną ztm o 10:24 a o 10:44 dostałam mandat do zapłaty 224,40 zł !!! Nosz kur..mać!!! Weszłam do załadowanego autobusu i nie mogłam go aktywować bo kanary już zablokowali te popierdółki. Tłumaczę, że nie zdążyłam aktywować (zresztą jak miałam to zrobić?) tej karty a ten chu... swoje, ja swoje. Mandat wypisał i powiedział, żebym poszła wytłumaczyć sprawę do punktu. No paranoja normalnie......

#ztm #warszawa #gorzkiezale
  • 47
@miesnakrowa: No ja się w ogóle nie spodziewałam, że on mi wypisze mandat. Wiesz dla mnie to był absurd. Ja myślałam, ze czytniki się popsuły a później on mówi, że oni blokują jak wchodzą. No to ja nawet nie miałam szans, żeby aktywować tę kartę.
@George_Patton: W Warszawie jest różnie ;) Znaczy się u kontrolera płacisz najmniej. Jeśli zapłacisz w ciągu tygodnia to też płacisz mniej, ale jak później to już pełna stawka.

@Zuzia-Zuzik: Przydałby Ci się ktoś kto to potwierdzi. Tak z ciekawości pisałaś może do nich maila w tej sprawie?
@Zuzia-Zuzik: Było mu z dyni #!$%@?ć, a tak serio no to nie pierwszy przypadek #!$%@?ństwa z ich strony. Ja bym mu nie dał żadnych dokumentów i cierpliwie poczekał na przyjazd policji bo tyle mogą zrobić.