Wpis z mikrobloga

Patryk 22 Katowice

Zgłoszenie f92f7c730fd3efac z dnia 2021-09-02 11:34:12

Imię: Patryk
Wiek: 22
Miejscowość: Katowice

Kim jestem?
Jestem osobą która ma "fioła" na poznawaniu nowych osób, jestem osobą otwartą z ogromnym dystansem do samego siebie jak i do świata, od czasu do czasu lubię wyjść do klubu, domówkę, jestem osobą którą jest bardzo szczęśliwa, marzycielską a co najważniejsze bardzo wygadaną, ze mną w ciszy sie nie da.

Wygląd
183cm, powoli sportowa sylwetka, piwne oczy, minus minusem, ale łysy :D Jak to wiekszość mówi, ponoć mam cudny uśmiech, nie mi to oceniać.

Zainteresowania
Od małego interesuję się siatkówka, sam grałem w amatorskiej lidze ponad 10 lat, niestety po kontuzji, zacząłem interesować się psychologią tłumu, fajna sprawa, a tak na co dzień bieganie, jakiś gierki na xboxie, oraz wyjazdy w góry.

Czego oczekuję?
Oczekuje osoby ktora jest w stanie powiedziec najgorsza prawdę, niz kłamała w żywe oczy, niestety, przez brak zaufania nie da sie nic zbudować. Nie pogardzę asertywnością, nie jest fajnie na wszystko sie zgdzać, SZCZEREJ ROZMOWY to jest najwazniejsza rzecz która utrzyma tę relację na długo, przede wszystkim troski i dystansu. Ah, przedział wiekowy, też nie ma takiego znaczenia, grunt to być dojrzałym, wiek to tylko liczba ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spacer > znalezienie fajnego miejsca > jedzonko i winko > rozmowa o wszystkim.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub, może kiedyś, dzieci tez, używki sio! :P

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykatowice #mirekszukamirabelki