Wpis z mikrobloga

Hej, osoby używające transmitera fm w aucie - czy łączy Wam się automatycznie z telefonem przez bt po odpaleniu auta? Posiadam Xiaomi Roidmi 3 i niestety za każdym razem muszę łączyć się ręcznie po włączeniu zasilania w zapalniczce. Muszę klikać i wybierać urządzenie ręcznie w ustawieniach bt - wtedy łączy się ładnie, ale jest to irytujące, po przy odpalaniu silnika na chwilę zanika zasilanie i znowu trzeba łączyć się manualnie.
Wymieniałem w sklepie na nową sztukę i jest to samo. Testowałem w różnych samochodach i z różnymi telefonami, w tym iOS/Android.

Jakość dźwięku jest jednak super, po ustawieniu dobrej częstotliwości nie mam zastrzeżeń.

Szukam czegoś o podobnej jakości odtwarzania, ale z automatycznym łączeniem - czy Baseus Energy Column będzie ok?

#transmiter #transmiterfm #samochody #samochod #caraudio #gadzety #xiaomi #roidmi #motoryzacja
  • 23
@Rikonelli: też mam transmiter bt i jakieś Xiaomi redmi ale niewiem które i łączy mi instant automatycznie każdorazowo. Transmiter dostałem za darmo podczas przeglądu jakiś noname z napisem g7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rikonelli: kumpel ma taki motoroli tylko ze z wbudowanym akumulatorem i laczy sie bez problemu. Wlacza bt w urzadzeniu (podaje czestopliwosc), wlacza bt w telefonie (automatycznie juz laczy) ustawiasz sobie radio np 88.6fm i tyle. Normalnie mozna gadac bo urzadzenie ma tez mikrofon budowany.
@aksal89: Nie mam takiej opcji, ale telefon bez problemu łączy się np. ze słuchawkami bt czy zestawem głośnomówiącym w aucie automatycznie. Roidmi muszę manualnie wybrać z urządzeń bluetooth i klikać za każdym razem po odpaleniu fury.
@jmuhha: dałem update wyżej.
Odesłałem Roidmi i kupiłem Baseusa. Najlepsza decyzja, wszystko działa poprawnie, łączy się automatycznie, można sterować nutami, mega szybko ładuje (QC 3.0). Polecanko.