Wpis z mikrobloga

przytoczyłem, ponieważ finalnie zgadzam się ze stwierdzeniem, że szczepionki nie powodują autyzmu, co nie znaczy, że tematu nigdy nie było.


@SpasticInk: to fajnie, bo dwa zdania później pada teza, która pana wakefielda pogrąża. Zreszta twój intelekt też

Ciekawe ile odszkodowań wypłacili pod stołem o których nidgy się nie
  • Odpowiedz
@SpasticInk: twoje brednie trzeba sprawdzać na bieżąco, bo kłamiesz jak z nut. Piszesz o metaanalizie z 2019 roku. Fajnie, ale jest z 2014 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Data 2000 również wyjęta z d--y:

We performed a meta-analysis to summarise available evidence from case-control and cohort studies on this topic (MEDLINE, PubMed, EMBASE, Google Scholar up to April, 2014).
  • Odpowiedz
@Tamerlan: mówię o tym dokumencie, który cytowałeś wcześniej: https://scholarship.law.umn.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1464&context=mjlst
w dokumencie pdf timestamp jest z 2019 roku i zawiera m.in. metaanlizę do której się odnosisz, więc przez kolejne 5 lat coś tam jeszcze pododawali, zresztą ten okres i tak nie ma znaczenia bo i tak jest dawno po wycofaniu thiomersalu ze szczepionek.

A wyrok sądu dotyczył autyzmu poszczepiennego, szach mat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo
  • Odpowiedz
mówię o tym dokumencie


@SpasticInk: czy to jakąś desperacka próba ratowania twarzy i udawania, że dysponujesz resztkami intelektu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo dokument, który wskazujesz, nie jest metaanalizą. Wyraźnie wskazywałem, że odnoszę się do przytoczonego przez ciebie badania. Z 2014 roku. Dotyczącego uprzednich badań. Metaanalizy badań
  • Odpowiedz
@pablosik: pytasz wściekłego antyszczepionkowca i oszołoma, czy jest normalny?

To jakbyś psa próbował nauczyć pytań retorycznych - można próbować, ale czy to ma sens? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz