Wpis z mikrobloga

#cardano vs #ethereum
Wszystko to co robi eth dobrze cardano zrobi co najmniej tak samo, jest bardziej elastyczne i potrafi szybciej ewoluować, plany przejścia na POS ethereum wyglądają jak plan wdrożenia tego na miarę poprzedniej epoki (kryptowalutowej, czyli 4 lata do tyłu xD) to jak duży wpływ na kształt projektu mają Stake Poole w cardano, że powyżej pewnego uptime Stake Poole są równie atrakcyjne dla ludzi pod względem finansowym, a użytkownicy sami wybierają SP, a operatorą SP zależy by mieć jak najwięcej użytkowników. To że ta waluta tak dobrze zachęca by holdować zamiast daily tradować. No po prostu cardano wjedzie jak burza xD
Ja już pieniądze odłożone na następny semestr studiów #!$%@?łem, najwyżej weźmie się zaliczkę, lub zapłaci kartą kredytową xD
#kryptowaluty #blockchain #proofofstake
  • 10
@Koobik: porad inwestycyjnych nie udzielam, to że ja wszedłem po same jaja nie znaczy, że radzę robić innym to samo. Tym bardziej, że ja naprawdę potrafię nie wydawać pieniędzy i jak stracę teraz 4 krotność tego co z zaciśniętym pasem wydaję miesięcznie na życie, a potem 2 miesiące będę to odrabiał dalej zaciskając pas na ostatnią dziurkę to i tak jakoś dociągnę choćbym chwilę był pod kreską.

Czy kupować? Nie inwestować