Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@the_father: jeżeli nie masz możliwości zmiany w opcjach to możesz nie mieć mux switcha. Wówczas podłączając zew. monitor przez hdmi automatycznie zmieniasz z igpu na dgpu. Wiec to nie karta. Dziwne jest to, ze mówisz, że dalej to samo. A kliknij win + p in ustaw na tylko rozszerzony
@the_father: na twoim miejscu, jeśli komputer nie jest już na gwarancji rozkręcilbym go o sprawdził jednak te taśmę. Zwyczajnie odłączyć ja od płyty, sprawdzić styki, wcisnąć i zobaczyć jeszcze czy matryca migocze przy poruszaniu końcówkami taśmy w gniazdach po obu koncach. Koszt zerowy, wymaga trochę czasu, cierpliwości i narzędzi. Poradniki do rozmontowania obudowy są w internecie np na YouTube.
@the_father: nie musi się odpiąć ale takie uszkodzenia się zdarzają i wynikają czasem z samego otwierania i zamykania pokrywy laptopa bo kabel idzie przez obudowę koło zawiasów i tez jest poddawany ciągłemu zginaniu i prostowaniu. Taki kabelek kosztuje kilkadziesiąt zł i w razie czego jesteś w stanie wymienić go samemu. Uszkodzona grafika czy płyta główna to już grubsza sprawa. Dlatego lepiej najpierw sprawdzić to co łatwiejsze i tez prawdopodobne;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@the_father: yo miałem kiedyś coś podobnego, windows działał w 640x480 i w 16 kolorach po upaleniu nvidii. Przełączanie w biosie nic nie dawało Zainstalowałem wtedy Ubuntu i śmigało na zintegrowanej normalnie.
@the_father:
No nie będzie źle, ja wczoraj na olx wyrwałem ThinkPad za 250ziko T410 może łapek leciwy ale do programowania czy mało wymagających prac styknie. Poszukaj może Tobie też się uda coś wychaczyc