Wpis z mikrobloga

Mircy, fajną dziewczynę poznałem na apce randkowej. Ale w sumie nie chciałbym się z nią angażować, jest jednak starsza ode mnie (ja 29, Ona 38). Wszystko ma na swoim miejscu, podoba mi się fizycznie, choć bez fajerwerków.

Straszne parcie mam na ruchanie, dlatego dopytywałem Ją czego szuka na randkowej, ale bez nachalności czy szczerości "a seksu?". Ona powiedziała, że nie wie, że założyła tam konto trochę od niechcenia, bo zobaczyła reklamę.

Dlatego się zastanawiam czy Ją zapytać o niezobowiązującą relację, wprost. I jednak wolałbym na czacie niż na żywo. Jak to zrobić? Chodzi mi o dobór słów 2 razy w życiu o dziwo mi to wyszło, też na czacie, i skończyło się ruchaniem.

W sumie nie zależy mi na niej w kontekście związku, nie chce kobiety z taką różnicą wieku. Więc odmowa skończy się wywaleniem z par.

#fwb #ons #tinder #badoo #facebookdating #sex #randkujzwykopem
  • 14
@Mac02: dobra, ale chodzi o doprowadzenie do tego właśnie. Mam parcie, a to dopiero 1. randka była. Nie umiem jakoś subtelnie, żeby to nie było ordynarne "chce mi się ruchać"
@Krajczar:
Umów się z nią na normalną randkę i dąż do kopulacji. A takie szczegóły ustalaj po ewentualnym seksie. Faktycznie zrodzi to ryzyko, że ona może się zaangażować i rozczarować, ale cóż, świat jest brutalny. Dziewczyny w ogólności nie zwracają uwagi na uczucia facetów, dlaczego Ty masz sobie robić pod górkę?