Wpis z mikrobloga

Namęczyłem się, oglądając ten psychiatryk. Można uprzejmie w szczerości dać mi plusa
Skrót dzisiejszego filmu Panie Wojciechu, jeszcze tylko dokumentacja medyczna Krzysztofa

- Wojciech S. musi złożyć dokumenty medyczne Krzysztofa żeby wysłać go do DPSu za cukrzyce
- Krzysiu wierzy że Major chce go ubezwłasnowolnić i wysłać do zakładu zamkniętego
- kierownik instytu DPS będzie miał problemy - zapowiada Krzysztof
- dzwoni na numer podany na oświadczeniu do przyjęcia do domu pomocy społecznej
- makiawelistyczna intryga Krzysztofa, podaje się jako Wojciech Suchodolski - dyrektorce zakładu
- pani kompletnie nie rozumie problemu
- pani nie chcę podać danych o jednym z zarządu DPS który zgodził się przyjąć Warmianina na pokój
- Krzysztof jest szczepiony 2 razy, i ma dokument amerykański !
- zadowalające świadectwo ukończenia wszystkich wymaganych szczepień
- Joanna K. bo rodo nie rozumie słowa '' haniebny '' ( pani z która rozmawia Krzyś)
- bumelanckie podejście Joanny Kaborodo do problemu Kononowicza
- Krzysztof jest mieszkańcem obywatelem Białegostoku, więc ma pełne prawo rozmawiać z każdym na świecie
- Suchodolski oznajmia że '' dzisiaj będzie o pogoda ''
- wściekły Konon na Jacule że nie chcę mu pożyć swojego telefonu żeby zadzwonił na DPS, bo jego się skończyły pieniądze
- zapowiedż wyprowadzki przez Wojtka Suchodolskiego i on tu nie będzie mieszkać
- kontemplacja Krzysztofa o ostatecznej wyprowadzce z jego domu umiłowanego rodziców, próba płaczu
transfer do DPS
- opowieść o tym jak Krzysztof budował dom z bratem i tatuśkiem ukochanym
- jakie kupowało się wiadra w czasie komuny ?!
- kiedy Krzysztof własnym spracowanymi rączkami ręcznie kopał piwnice, to w tym czasie Major się lenił bo chodził do podstawówki
- dzwoni dzieciak do Suchodolskiego i prawi mu komplementy i słodzi mu
- Krzysztof wydaje dyrektywe - zakazu dzwonienia do Majora, bo to '' śmiecie ''
- siostra Paulina pracuje z Majorem żeby go się pozbyć
- Suchodolski to dowódca SS i on dokonał czynu, który skończy się dla Krzysztofa wyprowadzeniem przez policje w kajdankach brązowych prosto do DPS, i stanie się niewolnikiem
- tak tylko essesmanie robi że mordowali polaków, ubezwłasnowolniani - dokładnie jak Wojciech Suchodolski
- wielka kłótnia dwójki bohaterów
- Krzysio z bólu zaczyna płakać
- Suchodolski oznajmia że to on wybronił go przed szpitalem, i nawet specjalnie kupił garnitur dla siebie żeby mu pomóc
- Aron przełamuje się pod wpływem emocji, i sam proponuje że da Krzysztofowi własny telefon żeby zadał im jedno bardzo ważne pytanie, ale to on powie jakie
- Ciąg dalszy nastąpi !
#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1630511713PKC3L8auvDZyHHDXXvherL.jpg
  • 7