Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#rozowypasek wystawiła na #olx spódniczkę za klika zł. Nic nadzwyczajnego, spódniczka kończy się jej przed kolanem i zdjęcie też najzwyklejsze w świecie.
Wyobraźcie sobie, że przez dwa dni żadna dziewczyna nie napisała, a kilku zboków tak. Próbowali wyłudzić więcej fotek, bo np. jeden chciał zobaczyć jak ta spódniczka będzie wyglądała "pod tyłkiem". Normalnie mam beczkę i nie potrafię pojąć jak można być takim dziwakiem żeby atakować dziewczyny, które wystawiają oferty ubran na OLX. Siedzi taki w kategorii "spódniczki" i wypisuje do dziewczyn xddd Zaznaczam, że foto nie było jakieś zachęcające do czegokolwiek. Aż strach pomyśleć co muszą czytać w wiadomościach od zboków dziewczyny, które sprzedają bardziej "odważne" ubrania xd

Czy macie podobnie sprzedając coś na OLX?

#olx #heheszki #gownowpis #spermiarzalert #rozowepaski
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aruel89: u mnie najdziwniejszy przypadek to był gość który się rzucał że nie sprzedaję razem z wystawioną wanną rur do odpływu i baterii naściennej. I Pani która zamówiła buty, otrzymała paczkę, rozmiar jej nie pasował więc chciała zwrotu pieniędzy (które zostały zablokowane przez OLX i do mnie nie dotarły), ale w taki sposób, że ja powinnam kupić od niej jakiejś inne buty których ona wcale nie wyśle.

Zboczeńców brak, ale spódnic