Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Il_Capitano: Nie wszystko co amerykańskie jest dobre. Dupy sobie kupczą dupami, a potem wrzask i płacz że popkultura uprzedmiotawia kobiety i wielkie zamieszki z tego powodu. Poza tym jaki ona daje przykład tego typu zachowaniami. Jak się ktoś bawi w "influencerstwo", to niech ma na uwadze, że niektórym się może nie podobać ten ich "influens" na otoczenie. Mi się na przykład nie podoba i otwarcie się czemuś takiemu sprzeciwiam. W
  • Odpowiedz
jak na nich co druga nawet nie splunie przez ramię xD


@caalkiem_nowe03: odważne stwierdzenie. Zakładasz, że co druga by w jakiś sposób była zainteresowana (nawet jeśli zainteresowanie by polegało na splunięciu na nich) xD
  • Odpowiedz
@damw: myślę że do tego były by zdolne xD
A tak serio to wkurza mnie ta mentalność wiecznych prawiczków. Nic w życiu nie zmienią, nie zrobią aby mieć babę tylko będą siedzieć i się użalać na Mirko.
I wyzywać oczywiście kobiety bo kobieta wszystkiemu winna.
I zawsze jest dziwką!!!
  • Odpowiedz
@damw: Natsu to był przykład, kiedyś wykopki odkryły polke na chaturbate - oczywiście laska musiała pousuwać konta itp. Mi chodzi że nasza mentalność jest na niskim poziomie.
  • Odpowiedz
Natsu


@Il_Capitano: Ja tam widzę różnicę między zdjęciem topless, a #!$%@? się na kamerkach.
Przecież niemal każda polska gwiazda miała zdjęcia w playboyu czy ckm i nikt nie dawał #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mayek: No i to jest ta różnica w mentalności polaków. Czy ktoś dawał #!$%@? jak "gwiazdeczka" disneya B. Thorne zaczęła się rozbierać? Albo jak Malu Trevejo czekała do 18 by założyć of?

U nas jest póki co zaścianek.
  • Odpowiedz
Dokładnie, jak poslucham zwyroli w szatni w pracy to każdy szuka takiej co w łóżku ch... urywa. A jak tylko któraś odwali się skąpo lub pomaluje wyzywająco to od razu komentują, że wygląda jak dziwka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz