Wpis z mikrobloga

mirki podajcie prosze jakies rady na to jak przestac sie wstydzic spotykac z ludzmi z tindera XD
juz nawet nie chodzi o to ze jakos bardzo szukam chlopaka, mam ochote po prostu poznac nowe osoby, ale sie najzwyczajniej w swiecie wstydze z nimi spotkac, nawet jak sie nam fajnie pisze. wstydze sie ze beda chcieli odrazu czegos wiecej i beda chcieli sie calowac, albo ze uznaja ze bede obrzydliwa i ulana i napisza o mnie na wykopie xD albo ze gadka sie wgl nie bedzie kleic, nie wiem no pelno jakichs takich obaw mam do tego, przez co nawet jak jest jakis spoko typeczek i fajnei nam sie pisze, to kontakt sie konczy bo ja sie wstydze spotkac, tymbardziej tak szybko
#tinder #badoo #randki
  • 14
  • Odpowiedz
@smolldaisy: Nie uznają cię za obrzydliwą/ulaną jeśli na zdjęciach nie przekłamujesz. Jeśli się wstydzisz przejdź na messengera/whatsapp. Stosuj nagrania głosowe, potem rozmowy telefoniczne, na końcu jak się przełamiesz to video rozmowy. To taka wersja dla wstydliwych xd.
  • Odpowiedz
@smolldaisy: parę rad:
1) spotykaj się zawsze w miejscach gdzie jest dużo ludzi, jakieś parki, spacerniaki, kawiarnie, jakby chciał się lizać czy coś to po prostu powiesz że nie i elo, ludzie w koło jesteś bezpieczna
2) jeśli spoko Wam się pisze, a nie piszesz mu że mu zrobisz gałe w samochodzie czy jakieś teksty z podtesktem to nie będzie się odrazu lizał
3) pierwsze spotkanie to przeważnie spacer, sprawdzenie jak
  • Odpowiedz
@smolldaisy: raczej musisz założyć że każdy tam szuka czegoś więcej. Przestań tak analizować, pomyśl że gość po drugiej stronie też ma swoje wątpliwości. Po prostu się umów na kawę/spacer i zobaczysz, że jak nie będziesz czegoś chciała to nic się nie stanie, a w razie czego zawsze możesz zakończyć spotkanie.
  • Odpowiedz