Wpis z mikrobloga

#wykop #propaganda #urojeniaprawakoidalne #neuropa #bekazprawakow

Kolejne dowody na to, że główna jest opanowana przez prawicowe propagandowe drony zaprogramowane na tworzenie narracji i które #!$%@? mają na jakiekolwiek fakty - czego nie omieszkają oczywiście zarzucić LEWACTWU przy każdej możliwej okazji, zgodnie z prawdą bądź nie - bo prawda nie ma żadnego znaczenia, jedynie LINIA PARTII, jednej bądź drugiej xD

https://www.wykop.pl/link/6254689/#comment-95873561
Khaine - #wykop #propaganda #urojeniaprawakoidalne #neuropa #bekazprawakow

Kolejne...

źródło: comment_1630485541CqbQId5c9p582xMupV24BQ.jpg

Pobierz
  • 29
@HrabiaTruposz: Ja mam wrażenie, że to nie jest przypadek. Jak to jest że lewicowych odklejeńców można liczyć na palcach na całym portalu, a prawactwa wyłażą z nor coraz to kolejne bataliony?

Na taką skalę to wygląda jak zaplanowana akcja dezinformacyjna która jest specjalnie zorientowana na zrobienie z Wykopu przedłużenia propagandy którą obserwujemy na co dzień w TVP.

A kuce jak na pożytecznych idiotów PiSu przystało chętnie się dołożą do tego.
Coś ostatnio cicho o lgpgqwerty, nieprawda?


@kubex_to_ja: Jest następne w kolejce jak uchodźcy się wyczerpią. 100% gwarantowane, możesz nawet screena zrobić.

Wróci na 100% LGBT albo aborcja. I kuce łykną kość od Jareczka dokładnie tak samo jak wszystkie poprzednie - w całości. Generalnie PiSowskie trolle zapewne nie piszą za wiele, oni tylko plusują wysrywy konfiarzy żeby budować dla nich efekt potwierdzenia. Rękami pożytecznych idiotów mają zrobioną gównoburzę za darmo.

Ciekawe co
Gdybym miał dostać bana to dostałbym go już kilkaset razy na różnych portalach.


@Nemayu: No to fajnie że jesteś stabilnie zdegenerowany gdziekolwiek się pojawisz. Ale nie płacz potem że ludzie na ciebie plują, bo zasługujesz na to.