Wpis z mikrobloga

Mirabelki, gdzie kupujecie komplety bielizny damskiej? Polecacie jakieś stronki, Allegro, konkretne modele? Szukam czegoś tak do 120 zł, najbardziej mi się spodobały Intimissimi, ale cena trochę zaporowa (biustonosz+majtki wyjdzie ok. 220 zł) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zależy mi tez, aby biustonosz nie był taki zupełnie miękki #mirabelkopomusz #bielizna #ubierajsiezwykopem
babadookk - Mirabelki, gdzie kupujecie komplety bielizny damskiej? Polecacie jakieś s...

źródło: comment_1630485104Nn2uaDRV1yXpb7G2eYrk66.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@babadookk: niestety, zdecydowanie intimissimi wygrywa - mają świetną bieliznę naprawdę na lata, jest warta swojej ceny. ale polecam polować na promki XD. ogółem h&m na niezłą bieliznę w przystępnych cenach, staniki się w miarę fajnie trzymają, majtki też. esotiq - niektóre laski lubią, ja uważam, że ceny troszkę wygórowane.
  • Odpowiedz
@babadookk: problem z sieciówkami to mocno ograniczona rozmiarówka :/ ja lubię bardotki z Dalii najbardziej, ale to chyba mocno indywidualna sprawa
  • Odpowiedz
@babadookk: imo sieciówki mają niewymiarowe staniki. Produkują jakieś małe miski na wielkie obwody i nic nie leży dobrze, a jak śmiesz być szczupła i mieć duży biust to w ogóle zapomnij, że znajdziesz odpowiedni stanik. Albo pasek na jedno zapięcie dla obwodu powyżej 80 XD no super, sznurek mogliście dać w ogóle, na pewno będzie wygodny.

Ja w sumie lubię sklepy z bielizną, gdzie są różne marki i modele, jest w
  • Odpowiedz
@agaciksa: dokładnie tak xD w ogóle rozmiar kończy się na D, a jak się trafi coś większego, to tak babcine, że cycki opadają ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@babadookk: Ava ma fajne biustonosze i jeśli się nie mylę to polska firma. A kupuję głównie na Allegro bo jest zdecydowanie taniej niż stacjonarnie.
  • Odpowiedz