Wpis z mikrobloga

Ech 1 września i pamiętam szkołe przez pryzmat kibli bez zamków i patusów przesiadujących w nich, co nie można było się w spokoju wypróżnić przez 8h :/ W podstawówce to nawet takie drzwi drewniane z dziurami powybijanymi były. Nawet jak się wyszło na lekcji to na jakiegoś patusa można było trafic. To był stres, zawsze w domu się szło przed szkołą na zapas wyproznic...
#szkola #feels
/ Zdjęcie podgladowe toalety szkolnej z lat 90tych w załączeniu /
ArnoldZboczek - Ech 1 września i pamiętam szkołe przez pryzmat kibli bez zamków i pat...

źródło: comment_1630482509qUwFZCWLFgYJ0v9EOFox61.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: @Norskee:
To prawda, przez naście lat srałem może ze 2-3 razy w szkołach i to na ogół gdy byłem chory czy cos.
Niespłukane torciki to faktycznie standard, czasami leżały też obok muszli.. dodatkowo u mnie niektore z umywalek z jakiegos powodu nie mialy albo kompletnych kurków albo nawet kranu.
Kojarze jak jeden patus wielkie petardy wrzucal do kibli.
A na koniec podstawowki gdy nas przeniesono do nowo wybudowanej szkoly
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek nie dość że drzwi wyrwane z zawiasów to jeszcze kible zapchane workami i całymi rolkami papieru toaletowego i czasem nawet zaszczane do samego brzegu muszli, wolałbym się zesrać w gacie niż zaryzykować tam stawiać kloca XDD
  • Odpowiedz
@Krasparov: oo panie, papier toaletowy to bogactwo. U nas to nie było nawet papieru toaletowego co by nim kibel ktoś mógł zatkać - swój się nosiło w plecaku co by był w rezerwie, gdyby nadeszła godzina zero.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: nigdy nie sralem w szkole, zawsze mnie to brzydzilo i wolalem wytrzymac. Nigdy mi sie nie zdarzylo zeby mnie przycisnelo tak mocno, zebym koniecznie musial. Dopiero na studiach jak wjechaly wyklady o 18 to czasami juz nie bylo rady, ale tam przynajmniej czysto bylo, papier byl i nawet mydlo
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek U mnie w gimbie było to samo, zawsze tłumy na przerwie w kiblu to kumpel wymyślił sobie ze będzie srał w nauczycielskim bo tam czysto, pachnie i drzwi na zamek. Jak pomyślał tak też robił przez jakieś 2 lata xD
Nikt się nie zorientował.
  • Odpowiedz