Wpis z mikrobloga

Michał 26 Gdańsk

Zgłoszenie f70d7ce49684f18c z dnia 2021-08-31 13:45:37

Imię: Michał
Wiek: 26
Miejscowość: Gdańsk

Kim jestem?
Zwykły chłopak, który szuka normalności. Niestety wylądowałem na Wykopie ;d Przyszły kierowca zawodowy, a jak się poszczęści to może i motocyklista :)

Wygląd
Brunet, niebiesko szare oczy, szczupły.

Zainteresowania
Ktoś już mógłby zgadnąć, że interesuję się motoryzacją ;) Lubię też trochę mniej akceptowalną społecznie muzykę i ładne miejsca.

Czego oczekuję?
Oczekuję szczerej, opartej na zaufaniu relacji. Chcę poznać kogoś, kto, być może, zarazi mnie swoją pasją ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzimy się rano, po śniadaniu jedziemy gdzieś pozwiedzać, zjeść lody i pospacerować nad morzem. Wieczór spedzamy w łóżku, oglądając coś na Netflixie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Wszystko do dogadania z drugą połówką, alkohol w zdrowych ilościach, papierosom i narkotykom zdecydowane nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygdansk #mirekszukamirabelki
  • 6
@MirekSzukaZony: Zainstaluj tindera i badoo, wątpię, by na portalu zdominowanym przez chłopów, był sens szukać różowej, zwlaszcza przy tak ubogim bądz co bądz opisie. Jeśli jestem w błędzie i ktokolwiek znalazl drugą połówkę dzięki mirek szuka żony, to gratuluję.
A tak swoją drogą, czym jest "troche mniej akceptowalna spolecznie muzyka"?