Wpis z mikrobloga

Cześć! Poszukuję strony/aplikacji gdzie mógłbym normalnie sobie z kimś pogadać po angielsku i zarazem go szlifować. Od roku używam italki i tam sporo lekcji już wziąłem ale już po prostu nie chcę już płacić za rozmowę. Próbowałem na Hellotalk i interpals ale tam bardziej to jest tinder. I naprawdę od dłuższego czasu nie mogę nikogo sensownego znaleźć do wspólnej rozmowy i po prostu używania angielskiego bo bez tego cały rok nauki pójdzie w zapomnienie. Wszystkie próby znajomości na nich kończą się po kilku zdaniach. Macie jakieś strony, fora na darmowe rozwiązanie mojego problemu ?

#angielski #hellotalk #italki #szukam #opinie #naukaangielskiego
  • 3
@eddy26: Siedzisz na jakichś portalach i nieodpłatnie pomagasz Ukraińcom, Białorusinom albo Wietnamczykom szlifować język polski? Po co ktoś miałby tracić czas na darmowe "rozmowy" z jednostronną korzyścią z jakimś typem ze wschodniej europy z którym nie ma żadnych wspólnych tematów ani zainteresowań jak może to robić za pieniądze?

Jak chcesz za darmo to załóż sobie kanał na youtube / instagramie / tiktoku i publikuj tam kontent po angielsku, a dyskusje z
@eddy26: odloz kase i jedz na tydzien do UK czy Kanady.
"ale już po prostu nie chcę już płacić za rozmowę." placisz za rozmowe, to ich praca.
Zawsze mozesz brac rozmowy z tymi z Afryku, RPA czy nowymi nauczycielami, bedzie taniej.
Poza tym skoro sie uczysz angielskiego to chyba z mysla po co? Zmiana pracy - bedziesz uzywac w pracy, praca za granica - tam uzyjesz. Nauka nie dla uzywania jest