Wpis z mikrobloga

Znowu jest nagonka na środowisko samotnych mężczyzn na Wykopie. Powód - jakiś idiota (bo inaczej tego człowieka nie można nazwać), który niegdyś miał tu konto pod nickem @PrawoRownosci stalkował kobiety poprzez nagrywanie ich w miejscach publicznych i wrzucanie tego na You Tube (na szczęście jego kanał już został usunięty), robiąc przy okazji czarny pijar. Czułem, że przez jego "twórczość" będą kłopoty. Jak gość miał tu jeszcze konto to zwróciłem mu uwagę, że może mieć problemy prawne, a nawet zacytowałem mu konkretne paragrafy. Oczywiście delikwent się tym nie przejął i dalej kontynuował swoją działalność na You Tube, a nawet po usunięciu jego konta materiały z tego kanału były dalej wrzucane przez innych nierozsądnych tagowiczów. Teraz wybuchła afera i obrywa się także ludziom, którzy nie mają nic wspólnego z robieniem po kryjomu komukolwiek zdjęć i publikowaniem ich w sieci. Ja brzydzę się podchodzeniem do laski z partyzanta i robieniem zdjęcia jej czterech liter. Oczywiście środowiskowa neuropy, które słyną z generalizowania swoich przeciwników politycznych wykorzystały to jako oręż przeciwko tagowi przegryw. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Od dzisiaj zacznę zniżać się do ich poziomu i odtąd każdy, kto ma tęczowy awatar podejrzewany jest przeze mnie o wykonywanie szczególnie uwłaczającej czynności seksualnej, której z oczywistych przyczyn nie będę nazywał i opisywał, ale przez nią bardzo prawdopodobne jest zarażenie się wirusami zapalenia wątroby typu A, B i C. Takie generalizowanie konkretnej mniejszości na Wykopie jest niewłaściwe, ale skoro oni mają na to przyzwolenie i nic sobie z tego nie robią, to czemu ja też nie mam tak robić.
#przegryw #incel #incelofobia
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Znowu jest nagonka na środowisko samotnych mężczyzn na ...
źródło: comment_1630413853RWePRWacon06rT7wzNP28M.jpg
  • 33
@Phyrexia: Zapewne same przegrywy (teoretycznie). Musimy zebrać spora grupę i masowo wystrzelonych gości zgłaszać do banicji. Tak uważam, ze bedzie najlepiej. Np z tego tagu dupczekizprzypadku. Po prostu 0 tolerancji dla zjebów. @CulturalEnrichmentIsNotNice: rozumiem, ze pewnie nie masz za dużo czasu na takie rzeczy, ale co o tym sądzisz. Jakiś osobny tag, wyłapujący osobników zbyt napolonych?
@Phyrexia: To współczuję Tobie takich przeżyć, bo ja sam nie pochwalam praktyki wysyłania mirabelkom zdjęcia swojego narządu kopulacyjnego. Absolutnie tego nie pochwalam, ale znów przestrzegam przed generalizacją przegrywów. Tak, wśród nas są osoby również potrafiące silnie generalizować np. kobiety, ale druga strona jest nic nie lepsza i potem czytam androny, że każdy przegryw ma kontakty z Talibami (). Błędne koło.
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Przy każdej aferze dotyczącej tematów kobiet i relacji damsko męskich przegrywy będą dostawały po łbie jako taki kozioł ofiarny całego wykopu. Coś się dzieje? To nie wykop, to przegrywy. Ktoś kogoś skrzywdził? To nie wykop, to przegrywy. I tak w kółko ehhh
Popieram wyłapywanie toksycznych ludzi z tagu bo przez to te normalne osoby mogą się źle czuć tu przebywajac.