Wpis z mikrobloga

Po zakupach na allegro od piątku idzie (szła?) do mnie przesyłka do odbioru w paczkomacie, która jeszcze wczoraj w aplikacji Inpostu miała status że jest "przyjęta w oddziale", ale nagle dzisiaj sobie zniknęła w ogóle z listy przesyłek w aplikacji na telefonie. W archiwum przesyłek była przez 2h i ostatni status miała "wydana do doręczenia", ale po kliknięciu w nią pojawiał się komunikat: "przesyłka nie istnieje i/lub została usunięta"
Na allegro jest nadal status: wydana do doręczenia. Teraz już nawet zniknęła sama z archiwum.
Na infolinii nic nie wiedzą, ani niczego nie widzą, też mają ostatni status wydana do doręczenia.
WTF, gdzie jest moja paczka?
()
#inpost #paczkomaty #allegro
  • 7
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Właśnie w aplikacji pojawił się komunikat w centrum powiadomień: Paczka została umieszczona w paczkomacie. Fajnie, ale komunikat jest szary nieaktywny, a po kliknięciu w "więcej" jest komunikat znowu: "Upsss.... Przesyłka została usunięta lub nie istnieje" i mogę kliknąć sobie Rozumiem żeby zamknąć komunikat.
Czyli nie mam możliwości odebrania przesyłki za pomocą aplikacji, a jednocześnie smsa z kodem odbioru paczki też nie dostałem, ani nie dostanę bo jakiś czas temu Inpost
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Sprawdzałeś maila, czy nie ma tam kodu do odebrania paczki?
Moja przesyłka, też z allegro od 14 godzin stoi w oddziale, a liczyłem że dzisiaj rano już będzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Fortyk: Tak, na maila info i kod odbioru też przyszły, więc odbiorę ręcznie wklepując na ekranie paczkomatu dane. Ale byłem poza domem, a na telefonie celowo nie mam tej akurat poczty ustawionej, więc upierdliwe to jest, że trzeba maila jeszcze sprawdzać, skoro mam aplikację Inpostu! Po to ją zainstalowałem, żeby było łatwiej i szybciej. Mogliby chociaż smsa jak kiedyś wysyłać z kodem odbioru, to bym sobie to odebrał w drodze do
  • Odpowiedz
@allegro_pl: wiem, że powinien się pojawić, korzystam z tej aplikacji od dawna, odebrałem już dziesiątki paczek za pomocą aplikacji. Tym razem jednak aplikacja ukryła komunikaty o tej przesyłce, tak jakby paczka była przeterminowana czy coś. Nie wiem może ma to związek z tym, że sprzedający zwlekał 5 dni z wysyłką, bo rzekomo miał jeden z przedmiotów uszkodzony i musiał nowy załatwić, a wprowadził numer nadania już na samym początku do systemu?
  • Odpowiedz