Wpis z mikrobloga

czy ktos z was mial robiony przeszczep w Turcji? jak taniej to wychodzi w porownaniu do Polski? ile ogolnie to kosztuje jesli mam lekkie zakola i troche z gniazda mi wlosow umyka
gdzie ogolnie polecacie zrobic przeszczep? macie tez jakies kliniki czy to w turcji czy w polsce?
czy jak zrobie przeszczep to juz musze byc na finie caly czas?

#przeszczep #wlosy #wlosyboners #lysienie #uroda #zdrowie #kiciochpyta #turcja #zakola #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: zależy jaki masz ubytek, 1000 graftów opłaca się zrobić w Polsce (u dr Przybylskiego w Kaliszu) a powyżej to Turcja.

Większośc klinik (w Stambule jest ~300) oferuje all inclusive (do 3500-4000 graftów) a w Polsce płacisz za graft.
Przy dużej ilości włosów, Turcja opłaca się 2x bardziej, tylko trzeba wiedzieć gdzie robić.

gdzie ogolnie polecacie zrobic przeszczep


https://cosmedica.com

czy jak zrobie przeszczep to juz musze byc na finie caly czas?
  • Odpowiedz
  • 0
@feegloo ale już Fina to do końca życia będę musiał brać? Czy tylko co roku po 3 miechy czy coś w tym stylu? Nie spadnie mi libido ani nie będę miał problemów z erekcją?
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: Parę dni temu wróciłem z Turcji gdzie miałem przeszczepiane 4000 graftow . Ogólnie co do finasterydu minoksydylu czy terapii osoczem,efekty może są ,ale do czasu ,nie zatrzymasz androgenowego łysienia , dlatego lepiej zrobić raz a dobrze czyli przeszczep włosów.
  • Odpowiedz