Wpis z mikrobloga

@pamareum: jakie zasięgi? Jakie miasto? Bo moim zdaniem ilość par duża, może sie nie postarałeś żeby chciały się spotkać. Od czerwca udało mi się spotkać z ok. 12 laskami z tinder, fb randki i badoo, a miałem na pewno dużo mniej par niż Ty.
Paradoksalnie do tego co mówisz to z fb randki miałem swój pierwszy ons (z tej aplikacji jak na razie jedyny).
@DurzyHarakter30: kilka było, "hej" albo emotki, do wszystkich pewnie to wysyłają

@weeego: @Krajczar: @serek_heterogenizowany: @TomiEn9: generalnie to nie widzę innego wytłumaczenia jak pojawienie się lepszego bolca. Dziś w południe dostałem numer, wieczorem dzwonię i cisza.

Wychodzi na to, że trzeba działać jeszcze szybciej, zresztą ostatnia udana akcja jeszcze na tinderze tak u mnie wyglądała. 3 wiadomości, numer, od razu telefon i następnego wieczoru laska już była u
@TomiEn9: zresztą w pół roku 20 dziewczyn to też nie problem, tylko że ja wybredny jestem że względu na swój wzrost i z niskimi dziewczynami się nie spotkam, ale przesuwając prawo/lewo nie zawsze patrzę w opis ile mają cm. Potem jak widzę wzrost to mi się odechciewa.