Wpis z mikrobloga

@Jarem12
@BQP przecież na tym serial polega, cała kariera Carella to cringe comedy, jeszcze z The Daily Show, wy myślicie, że to poczucie żenady i "second hand embarrassment" jest niecelowe i tak wyszło? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak nie lubicie tego rodzaju komedii, to trudno. Ja nie lubię, jak ktoś ciągnie za sznurek i mu żyrandol spada na łeb. Komedia nigdy nie zadowoli każdego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tyle przegrać

@enslavedeagle: tak średnio. Ilość cringu jaki we mnie wywołuje każda minuta tego serialu zmiata mnie z planszy i nie jestem w stanie obejrzeć nawet połowy odcinka. A jeszcze gorsze są chłopaki z baraków. Nawet tw kilkunasto sekundowe wstawki z gorących mnie przerastają
@BQP:

Bo to albo się lubi taki humor albo nie. Proste. Ja mam bardzo sarkastyczne i uwielbiam ten serial. Chłopaków z baraków również.
@BQP: wow, jesteś taki alternatywny i inteligentny, że nie śmieszą cię te cringe'owe, pokreślam cringe'owe żarty i sceny. Pewnie w wolnych chwilach oglądasz jedynie spektakle teatralne, popijając to koniakiem leżącym w beczce 2137 lat. Marnujesz się na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami, jesteś ewidentnie stworzony do wyższych celów. Prawdziwy freethinker.
źródło: comment_1630484079Vr0yUiTyQhYKXziiZNndh2.jpg
@wlan0: wy to jesteście takimi dzbanami, że aż łeb boli. Nie napisałem, że serial jest #!$%@? czy coś, tylko, że MNIE OSOBIŚCIE nie śmieszy. Tyle. A wy się rzucacie jakbym wam śmietanę do ogórkowej wrzucił. Chyba, że nie można mieć własnej opinii, to sobie idźcie na forum dla matek i sobie spijajcie mądrości z dziubków.