Wpis z mikrobloga

Widziałem na nocnej ktoś wrzucił ilustracje jak parka ciapakow siedzi na sofie a po całym pokoju walają się ich chore dzieci z kazirodczego małżeństwa, stwierdziłem, że opowiem wam o swoich sąsiadach Januszach Biznesu albo Ciapakach biznesu...
Kilka osób chciało być zawolanych więc jak chcieli to wołam @KubaGold22 @KrzY @xBARTEXx @wujek_mikazjusz @hojrak @Hehekappa15 @kubaczka
@Leotard00 @Nitro_Express @Jankez

Proszę usiądźcie wygodnie,

Mieszkam więc w UK ciapatkowo, typowe Zagłębie robotnicze .... Lancashie.... Na mojej ulicy mieszkają Angole biali, rodowici, ciapaki, Polacy i jakieś rumuny chyba.
O Angielce opowiem kiedyś indziej teraz wam opowiem o jednej rodzince ciapakow.
Mają chyba 3-4 mieszkania na tej ulicy ( typowe angielskie szeregowce). Ich rodzina to tak, ojciec - lekko opóźniony ale gdzieś pracuje chyba jakimś cięciem jest, kiedyś nawet kandydował do lokalnych wyborów (buahah), jego brat kolejny też nie zbyt rozwinięty gość, z głową też ma coś + z oczami... Pan polityk bo tak nazwiemy pierwszego gościa, ma 3-4 synów, chyba z 3 córki. 1 syn wydaje się najbardziej normalny - jeździ samochodem, mimo że ma jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz, gdzieś tam sobie pracuje i kijj, jego brat - ma coś z łbem, mówię że z łbem bo jest irytujący no debil w skrócie. Nosi go raz na lewo raz na prawo, fantazje ma bujną. Raz mówi że pracuje na policji i dopytuje sie jakiś głupot, raz mówi że JP itp że siedział, później gada coś innego... Coś się z nim nie zgadzasz to odrazu robi się agresywny, no i lubi mówić każdemu co ma robić i jak żyć... Typowe złoty chłopak że złotymi radami... No i dwóch kolejnych braci totalnie nie pełno sprawni, jakieś totalne upośledzenie, widzę że nie raz specjalny samochód ich gdzieś zabiera czy coś... Córki ? Chodzą jak kaczki, czemu ? Bo są bankami spermy dla całej bandy.... Co chwilę są w ciąży, nie wiem ile tam dzieci teraz jest ale ostatnio widziałem ich z dwoma maluchami + jeden ma już chyba ponad 1.5 roku ale już widać z oczu ze coś z tym dzieckiem też nie tak będzie..... Jakaś gowka za duża, dziecko jakieś takie dziwne... Piernik wie kto ojciec, może ojcem okaże się ta sama osoba co będzie bratem wujkiem, dziadkiem ? No oni już tam wiedzą... No i ta banda debili co robi ? Robią sobie dzieci, ciągną hajsy od Rządu i kupują sobie kolejne domy, samochody itp... z pieniędzy podatników... No dobra rozumiem pomoc ludziom chorym... Ale nosz #!$%@? tutaj wychodzi że to jest ich biznes... Na mojej ulicy mają 4 mieszkania a na innej mają ponoć 3 inne... Przy takim przyroście naturalnym za jakieś 10-15 lat będą mieć pół miasteczka, oczywiście wszyscy chorzy bo przecież ojciec sypie swoją siostrę... Moge teraz brzmieć jak nazista ale przy takich sytuacjach powinno być jakieś rozwiązanie, sterylizować ich albo przyciąć im te socjale, dać im bony na leki, jedzenie, ubrania a nie hajsy... Rozumiem jak 1-2 dzieci rodzi się chore komuś, ale ci to mają kopalnie złota z tymi chorymi dziećmi...

#uk #emigracja #anglia #ciapaci
  • 133
pewnie jest typem czlowieka ktory mysli ze samotna matka nie jest "wzorcem" (XD) ktory poprawnie przekaze cos typu "jak wbic gwozc" albo "naprawic zepsuta spluczke" bo to ofc typowo MĘSKIE zajecia ktorych kobiety nie potrafią. No i na odwrót ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@MienciuskiPajonk: z tego co pamietam to odnosiles sie do
w jakim celu w takim razie napisałeś to? Nie chciałeś przypadkiem czegoś zasugerować?


@theicecold Nie. I nie wiem gdzie tu ktoś może zauważyć jakaś próbę zasugerowania czegoś.

Potrafisz odróżnić te zdania?:

duża część przestępców i psychopatów była wychowana przez jednego rodzica.

duża część wychowywanych przez jednego rodzica to przestępcy i psychopaci.

Nie ma różnicy? No jest - znacząca.
@zapalsobiekota:
Osoby wychowywane przez samotnego rodzica, rodzicow tej samej plci nie bedzie mialo takiego samego rozwoju i wzorcow, czego efekty mamy zreszta dzisiaj. Sam mam bardzo duzo kolezanek wychowanych przez samotna matke: wszystkie albo szlaufy, albo inaczej skrzywione i nie potrafiace sobie ulozyc z kimkolwiek zycia.
Oczywiscie, nie mowie ze 100% ludzi wychowywanych przez samotnego rodzica itd. bedzie skrzywionych, ale jest na to zdecydowanie wieksza szansa i jest to logiczne.
Tak, rozumiem różnicę, ale jaki jest właściwie teraz twój cel?


@theicecold Ja mam cel ten sam od pierwszego komentarza XD

Natomiast każdy twój komentarz wygląda tak jakby był pisany przez osobę, która totalnie nie zrozumiała tego co przeczytała.

Czy jak gdzieś obrażam czy pogardzam osobami wychowywanymi przez jednego rodzica? Nie, ja im współczuję.

Przedstawiam jedynie, że takie osoby nie rozwijają się prawidłowo w sferze emocjonalnej przez brak jednego z autorytetów, który od
@Gumaa: jesli sa takie badania to zwracam honor. Moze to kwestia srodowiska w jakim sie obracam, ale nie znam osob wychowanych przez samotnych rodzicow z widocznym uposledzeniem emocjonalnym.
W sumie moja druga polowka ma bardzo podoby charakter, poglady i podczas gdy ja mialam oboje rodzicow, on mial tylko matke. Troche mogl mnie zmylic ten przyklad, ale jak dobrze wiemy dowod anegdotyczny to zaden dowod. Jesli masz jakies badania na to (linkacz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie, w żadnym wypadku nie sugeruję czegoś takiego.

Problemy emocjonalne? Mogą, a prawdopodobnie nawet będą występować:

Based on the findings of the research, the following conclusions have been drawn. The influence of single parenting on emotional development of primary school students as viewed by primary school teachers in Ilorin metropolis was from the negative aspects, as children expressed their emotional development through various feelings of being abandoned, feeling of inferiority