Wpis z mikrobloga

@camos: Słyszałem mnóstwo bardzo dobrych opinii o bezprzewodowych Corsair Virtuoso, też okolice 800zł. Nie wiem jak się mają do tych wyżej wymienionych, w Logitechu z tego co wiem bardzo dobry dźwięk jak chodzi o stricte-granie ale mało uniwersalny bo muzyka gorzej w nich wypada. O Cloudach bezprzewodowych nie wiem absolutnie nic ale jak to tylko zwykłe Cloudy II bez kabla no to podejrzewam że te Corsairy będą lepsze.
@camos: Odpuść sobie wszelkiej maści Corsairy, Logitechy i Creative'y. Zwyczajnie przepłacasz za typ słuchawek oznaczony jako 'gaming', nie wspominając o lagu przez BT, który raczej przy graniu nie pomoże.

Albo chociażby słuchawki BT, które mają możliwość pracy jednocześnie po kablu (jack, nie USB xD).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: Odpuść sobie wszelkiej maści Corsairy, Logitechy i Creative'y. Zwyczajnie przepłacasz za typ słuchawek oznaczony jako 'gaming', nie wspominając o lagu przez BT, który raczej przy graniu nie pomoże.


Albo chociażby słuchawki BT, które mają możliwość pracy jednocześnie po kablu (jack, nie USB xD).

@LisiaRumba: Jesteś pierwszym, który wspomniał w tym wpisie o jakichkolwiek słuchawkach na Bluetooth.