Wpis z mikrobloga

Czuję ogarniającą mnie niechęć w związku ze zmianą właściciela wykopu... chciałbym by wszyscy Ci ludzie których plusowałem i minusowałem nawet, a przede wszystkim aktywne pierwszych parę tysięcy użytkowników zmieniło portal. Nie wiem niech to nawet będzie forum nowe... Ja się totalnie nie znam na tym ale jak ktoś by zrobił nowy portal w substytucie tego (bo się już przywiązałem, ba uzależniłem nawet) to bez zastanowienia usunę konto i przeniosę się. Zachęcając po drodze jak najwięcej osób się da by zrobili to samo.

Nie wiem nawet jak by @m_b postanowił otworzyć coś od zera ale nowego i nie skalanego cenzurą to bym mu wybaczył tą chęć zysku za wszelką cenę.

Wiem, że wszystko ma swój koniec, a zwłaszcza wszystko co dobre ... Jednak naprawdę miałem nadzieję, że wykop.pl będzie mi towarzyszył przez długie lata, a teraz mam poważne wątpliwości, ot jestem nie ufny...

Przykro mi też jest patrzyć jak to do czego jestem przywiązany umiera... dlatego chciałbym ocalić przede wszystkim tą więź którą tworzą wykopowicze... #!$%@? zróbmy coś z tym.

tag #gorzkiezale #dobranoc
  • 12
@BadNews: mam dokładnie to samo uczucie, podczas pobytu na tygodniowym wygnaniu, udałem się wraz z falą emigracji na strims. Wielu wykopowiczów znalazło tam to, czego szukało. Ja niestety nie.
@erwit: @Smookie: @Broken: @DOgi:

Tak to jest mój problem.

Tu nie chodzi tylko o zmianę portalu, ale o świadome przejście i przeniesienie esencji tego co tu tworzyliśmy. Czyli opiniotwórczy, zdroworozsądkowy, zrównoważony portal społecznościowy, który uczył, karmił, oświecał, otwierał oczy na różne sprawy oraz różne perspektywy tych spraw. Pomagał zagubionym, poszkodowanym, nagradzał pracowitych informował o nieuczciwych, reklamował poczciwych. Przede wszystkim zaś składał się z ludzi trzeźwo myślących, a Ci
@BadNews: Dobra to od razu dodam. A kogo administracja banuje jak nie trolli? A kto tutaj psuje, administracja czy trolle? Kogo to wina, że jest tak, a nie inaczej? Administracji czy trolli? To z trollami trzeba w takim razie walczyć, a nie z administracją... Co ci biedacy wam zawinili....
@tusiatko: 1. Cenzura

2. Cenzura

3. Cenzura

[...]

4545984958. Cenzura?

Kiedy ja, prawie dokładnie rok temu, pierwszy raz logowałem się na Wykop, robiłem to ze świadomością, że staję się częścią czegoś dużego, że wreszcie znalazłem miejsce w sieci, gdzie mogę wyrazić swoją opinię. Co prawda narażając się na krytykę i minusy - ale co tam.

Dzięki wykopowi pogłębiłem swoją wiedzę na wiele tematów. Wytworzyła się we mnie świadomość polityczna, własne zdanie.
@BadNews: Ja nie wiem o jaką wam cenzurę chodzi... Kasują to co według nich może im w jakikolwiek zaszkodzić. Jak będziecie mieli swoją stronę to sobie możecie trzymać wszelakie rzeczy. Tylko ciekawe czy byście tak robili.
@tusiatko:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym co ma się znaleźć na stronie głównej!


To tak w ramach tego co kasują ...