Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kisiel119: I tak z tym się nic nie robi, nawet jak jest złamane to można próbować unieruchomić, ale u mnie zrastało się ponad 2 miesiące tylko miałem więcej złamań.
  • Odpowiedz
@kisiel119: na 99% tam nic nie ma, chociaż jakość obrazka to kupa. I nastepnym razem nabierz powietrze jak kaza ci nabrac powietrze.

@BozenaMal: gdzie ty masz tam artefakt czy zlamanie? przeciez wszystko jest symetryczne.
  • Odpowiedz
@kisiel119: Wykluczenie odmy? No cóż, to troche zabytkowa metoda. Jakiś angielski czy amerykański profesor napisał kiedyś w podręczniku, że tak powinno się robić, i od dziesięcioleci się to powtarza, mimo że w badaniach jest brak różnic statystycznych co do wykrywania odmy przy czym ocena wszystkiego innego na wydechu jest trudniejsza. U nas się takich zdjęć nie robi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: ktos musi miec ochote go zrobic i byc na miejscu. Osobiscie robie u ludzi ponizej 18 roku zycia zawsze a powyzej to jak mi sie zachce i w zaleznosci od tego co chca wiedziec, bo jak trafia ktos z pytaniem o przyczyne dusznosci majacy 50 lat to rtg klatki bedzie szybsze i przy okazji mozesz raka znalezc. :)
  • Odpowiedz