Wpis z mikrobloga

Niezła beka z polactwa od października idę na studia wojskowe i sąsiadka pracująca w biedronce wyjeżdża do mnie z tekstem że idę na łatwiznę XD wcześniej studiowałem na PWr, ale nie skończyłem i jej tokiem rozumowania powinienem iść tyrać do janusza za najniższą krajową po 12h dziennie w ramach solidarności z uciśnionymi. Jeszcze był tekst że idę drogą tatusia xD jak miałem iść do policji, bo mundurowi wiadomo wcześniejsze emerytury a lud pracujący musi łożyć na przywileje mundurowych, górników, nauczycieli. Oczywiście jej dzieci też przesiąknięte mentalnością człowieka uciśnionego. Nikt nikomu nie bronił zostać policjantem, żołnierzem czy górnikiem i doświadczać rzekomego miodu przywilejów.
#polakirobaki #januszex #studia #wojsko #boldupy
  • 12
@Polnischefuhrer ja to wiem, nieliczne jednostki odchodziły po 20 latach z pełną wysługą jak wojska specjalne, antyterroryści z policji czy strażacy którzy mieli dodatek za służbę w trudnych warunkach, toksycznych.
@Bekay: Jak jestes zdecydowany to nic tylko iść, przez pierwszy rok tez będziesz mógł zrezygnować jeszcze. Ale pamiętaj ze życie to nie tylko wojsko, podpisujesz lojalkę na 10 lat z MON i w razie jakbyś nie chciał już służyć masz nóż na gardle. Ta sama sprawa z zyciem po woju, stopień z AWL w cywilu jest nic nie warty, a na WAT dostajesz faktycznie wykształcenie techniczne. Żarty żartami, ale przysłowie o
@BlackFunky: Wyjaśnisz o co chodzi z tym przysłowiem?
@Bekay Szczerze mówiąc to nie zazdroszczę, ale to Twój wybór i to Tobie ma się podobać. Najważniejsze żebyś się spełnił w tym co chcesz robić z własnej woli. Powodzenia.