Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Ludzki: Jak w każdej grze online. Granie z randomami najczęściej potrafi być frustrujące (oczywiście nie zawsze ale trzeba to ryzko wkalkulować). Jak jesteś w stanie to przełknąć to kupuj, chętnych do gry dalej nie brakuje :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@John_Doenut:

Jak w każdej grze online.


Nie zgodzę się. W paladins bawiłem się świetnie, i szczerze mówiąc to miałem to gdzieś czy wygrywamy czy przegrywamy. Bawiłem się świetnie dopóki się nie znudziło. W CS 1.6 wciąż gram i tutaj chętnie mogę zagrać nawet ze swiezakami i poduczyc ich tego i owego. Nawet R6 tak nie wkurzało jak Apex.
@Czlowiek_Ludzki: daruj sobie... wróciłem do OW po długiej przerwie... i po dniu przestałem grać... długie oczekiwanie w lobby. Same trolle itd.... imho nie warto - community już umarło, gra udaje, że tak nie jest ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: jeśli masz ochotę grać to kupuj i graj, sam zdecyduj. Nie rozumiem tego pierodolenia, że gra umarła xd gra się tak samo jak rok czy 2 lata temu, nie widzę większej różnicy. trolle są w każdej grze, tak samo jak tryhardy czy inny rodzaj ludzi, który ci nie pasuje. Ja tam OW lubię i to mega
@Daredzik: XDDDD

@Czlowiek_Ludzki: minuta czekania na mecz, która zawsze można urozmaicić sobie jednym z trybów typu deadmatch raczej nikogo nie powinna przerażać.

Ja tam polecam. Niski próg wejścia, mimo bycia strzelanką bardzo duży wpływ na skilla ma myślenie. Gra nie jest droga, to nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować.
@Czlowiek_Ludzki: cheaterów nie ma. W przeciągu 5 lat gry spotkałem z 5 i wszystkich z nich w wysokich rangach.
Są postacie proste, są trudniejsze, ale przede wszystkim są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy jego najlepsza stroną jest strzelanie czy np. znajomość map.
Teamy trafiają się różne, szczególnie na quick playach. Na rankedach moim zdaniem gra się przyjemniej, czasem trafi się troll, ale najgorsze co może
@Czlowiek_Ludzki: siema kupilem ov jakies +/- 3 tygodnie temu. Rankedow gralem malo bo dlugo mi szukalo przez to narzucanie roli, normali szuka w miare szybko, jak sie trafi na spoko ziomkow to gra sie spoko, jak trafisz na retardow ktorzy nie biora healera ani tanka to gra sie troche gorzej ale ogolnie jest spoko, po pracy sobie godzinke dziennie poswiece :D 5 dych to nie duzo wiec wydaje sie spoko opcja
@Zing: Ciezko mi powiedziec bo gralem tylko ze znajomym ktory nie wiem jaka ma range, ale jak mielismy role do wybrania to tak z 5 minut, a bez roli to mysle minutka/dwie. Tylko ze ja nie mam rangi