Wpis z mikrobloga

@Leniek: idac tym tokiem rozumowania to w sklepach powinny byc podzial na mezczyzn i kobiety a idzmy dalej ludzi ktorzy urodza sie z jakas wada od razu wrzucajmy do wora slabszych i niech robia tylko w kamieniolomach. Gdybys mial odrobine oleju w glowie to wiedzialbys ze ludzie ktorzy o to walcza nie sa za tym aby slowo segregacja zostalo wyrzucone bo szury tak chca. Segregacja w danych w naszych dziedzinach zycia
Segregacja w danych w naszych dziedzinach zycia od zawsze istniala i jest czescia pewnych sytuacji zyciowych. A wy probujecie robic z igly widly.


@PABLO__ESCOBAR: No to w takim razie czym różni się szczepienie na covid od zesrania się do pojemnika w celu badania na obecność Salmonelli dla pracowników gastronomii prócz tego że szczepienia na covid są medialne a nasranie do pojemnika już nie? xD
Ale przeciez juz to zostalo napisane wczesniej. Na #!$%@? zadajesz to samo pytanie jak czlowiek Ci odpowiedzial juz ()


@PABLO__ESCOBAR: Twoja odpowiedź nie jest satysfakcjonująca, zwłaszcza że wcześniej napisałeś:

Segregacja w danych w naszych dziedzinach zycia od zawsze istniala i jest czescia pewnych sytuacji zyciowych. A wy probujecie robic z igly widly.


Czyli że "zawsze się trochę segreguje" mam rozumieć tak? xD
Gdybys mial odrobine oleju w glowie to wiedzialbys ze ludzie ktorzy o to walcza nie sa za tym aby slowo segregacja zostalo wyrzucone bo szury tak chca. Segregacja w danych w naszych dziedzinach zycia od zawsze istniala i jest czescia pewnych sytuacji zyciowych
@NaczelnyWoody: Tak mozna tak powiedziec. I chyba Ameryki tym nie odkrylismy a moze jednak. Nie wiem. Jak Ci tak slowo segregacja bardzo przeszkadza XD Bo ludziom nie przreszkadza slowo segregacja a podzial ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych. Zreszta co ja wiem, moze sie myle i to Ty jestes oswieciony.