Wpis z mikrobloga

Moja różowa gra w GTA V, wcześniej graliśmy kilka godzin w Forzę Horizon. Dopóki się nie poznaliśmy, w ogóle nie interesowały jej gry. Fajnie jest przekazywać swoją pasję dalej... I mieć żonę, która nie jęczy że grasz w gry, tylko interesuje się tym co lubisz robić. (ʘʘ)

#gry #chwalesie #pokazrozowegopaska #gta #gownowpis
źródło: comment_1630314570vlpDXjYDMNuKmn1G0KkzUJ.jpg
  • 20
Chciałbym kiedyś poznać w końcu tę osobę, dla której gry to faktycznie pasja i hobby a nie marnowanie życia i czasu.

Bo jeszcze nigdy takowej nie spotkałem, no chyba że napierdzielanie po 8h dziennie w jeden tytuł to pasja i hobby to OK


@kodecss: Możesz to rozwinąć? xD
@Howard_Roark:

Przepraszam, może źle to opisałem.

Po prostu mnie to śmieszy jak ktoś mówi, że jego pasja i hobby to gry komputerowe. A w rzeczywistości lwia część tych osób to ludzie, którzy grają po kilka godzin dziennie w jeden i ten sam tytuł.

np. gdzie tu jest hobby i pasja jak ktoś gra w np. w Tibię po 6h dzień, w dzień to nie jest hobby - to jest nałóg.

Jedyną
@kodecss: To samo można powiedzieć o ludziach oglądających filmy czy seriale. Ogląda w kółko ten sam serial (friends)? To nie hobby tylko nałóg. Jego pasją są filmy? To jakby powiedzieć, że moją pasją jest oglądanie telewizora. W ogóle kolega burzy całkowicie granicę między hobby a nałogiem.

chroniczna potrzeba dostarczania szkodliwych bodźców do organizmu człowieka, zwykle sprzeczna z jego wolą i intelektem

a

pasja, zamiłowanie do robienia czegoś; zainteresowanie
Po prostu mnie to śmieszy jak ktoś mówi, że jego pasja i hobby to gry komputerowe. A w rzeczywistości lwia część tych osób to ludzie, którzy grają po kilka godzin dziennie w jeden i ten sam tytuł.


@kodecss: Coś w tym jest. To tak jakby mówić, że interesują cię seriale, a ciągle w kółko oglądać jeden. W życiu trzeba próbować różnych rzeczy, szczególnie w kulturze, której dziedziną gry stały się już
Chciałbym kiedyś poznać w końcu tę osobę, dla której gry to faktycznie pasja i hobby a nie marnowanie życia i czasu.


@kodecss: No to ja. Ogólnie gram dużo, w całe spektrum tytułów, od gier z lat 90-tych po nowsze tytuły. Gram tylko na PC, ale dużo też emuluję - Gamecube, Wii, PS 1 i 2, itp.

Mam też kilka tytułów które regularnie ogrywam od wielu lat, oczywiście z przerwami. Jak mi
@PussyDestroyer1995: Moja co prawda nie gra w gta5 ( no, może czasami dorwie się do pada i chwilkę głupoty porobi jak ide do sklepu), ale dość dobrze orientuje sie w realiach tej gry, bo jej na bieżąco co ciekawsze akcje relacjonuje :P Wie o moderach, trochę o biznesach, a także o niektórych znajomościach albo okolicznościach, jak niektóre osoby poznałem. Ale wczoraj np wspólnie ubieraliśmy moją drugą postać kobiecą w online, byliśmy